Pa dogan | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 299
BMW , 249
Ford , 232
Opel , 140
Fiat , 97
Toyota , 69
Renault , 68
Peugeot , 61
Citroën , 50
Nissan , 40
Land Rover , 33
Alfa Romeo , 29
Mitsubishi , 27
Seat , 26
Škoda , 23
Hyundai , 19
Kia , 18
Smart , 17
Volvo , 16
Lancia , 16
Mazda , 15
Porsche , 15
Chrysler , 14
Jeep , 13
Chevrolet , 13
Jaguar , 10
MINI , 9
Suzuki , 7
Dodge , 7
Honda , 7
Ssangyong , 5
Saab , 5
Rover , 4
Cadillac , 3
MG , 3
Buick , 2
Bentley , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Plymouth , 1
Maserati , 1
Proton , 1
Acura , 1
Pontiac , 1
Infiniti , 1
Piaggio , 1
Maybach , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pa dogan ,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pa dogan Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 04:30 ,

��VW-VOLKSWAGEN-CRAFTER 2.5TDI AUTOMAT VITI 2010..

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:11 ,

Audi a6 s line exlusiv interior supercharget 15300€

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:29 ,

EVO 200 CDI / AUTOMAT / 2007 / AVANTAGRDE / FULL ����

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:12 ,

C class 280 benzin automat sport edition.me dogan

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:46 ,

Mercedes benz C220

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:33 ,

Mercedes ..ML..300 pa taks lluksi..Automat..

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:51 Dyqani ,

Mercedes benz C klas sapo ardhur

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 ,

OKAZION FIESTA 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:32 Dyqani ,

Okazion BMW 118 dizel 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:31 Dyqani ,

OKAZION!!!A CLASS 180 CDI “ELEGANC”VITI 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:31 Dyqani ,

OKAZION!!!TOYOTA YARIS 1.4 D4D VITI 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:29 Dyqani ,

BMW X6 3.0 XDRIVE DIESEL VITI FUNDI 2010 KM220.000

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:01 ,

GL 450 gas benzin 2012 nderrohet

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:22 ,

Mazda 5 Benzin Gaz

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:17 ,

❇️ VW TIGUAN 2.0 NAFTE VITI 2009 AUTOMAT BOJ DHE KONVERTIM❇️

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:07 Dyqani ,

Fiat grande punto 1.3Nafte 2006 gjendje perfekte

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:07 ,

✅TOYOTA COROLLA AUTOMAT VITI 2005 1.4 NAFTE ✅

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:55 ,

Okazion E 300 4 matic benzin

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 ,

Toyota corolla verso 1.6 B/Gas star/STOP sensor-06

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:20 ,

BMW 528i Xdrive 4x4 Benzin-Gas

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:15 ,

Okazion Opel Automat e sapo Ardhru me dogan te paguar

270 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:09 ,

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:04 ,

FORD TRANSIT 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:55 ,

Mercedes Glk 220 Naft Atomatik

12 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:43 ,

Shitet b class 2006

4 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:33 ,

Mitsubishi Outlander 3.0 Benzine + Gaz Kambio Automatike

7 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:32 ,

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2011 Final Edition Full Opsion

12 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:31 ,

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2010 Full Opsion ����

11 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:10 ,

SHITET C KLAS 200 CDI NAFTE VITI 2005 AUTOMAT OKAZION

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:58 ,

Mb c200 cdi avantgarde w204 shitet dhe nderrohet. Okazion

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:47 ,

AUDI RS3 Sportback 2.5 TFSI QUATTRO S-tronic 340 PS PA DOGAN

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:47 ,

CHEVERLET AVEO 1.6 BENZIN 2012 PA DOGANE ��������

3 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:47 ,

CHEVERLET AVEO 1.3 Diesel 2012 PA DOGANE ��������

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:47 ,

VW GOLF 7 FACELIFT BLUEMOTION 1.6 TDI DSG AUTOMATIK PA DOGAN

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:16 ,

Toyota 2600 euro

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:09 ,

����535d XD. 3.5 Dizell 313 ps i Riiii��

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 16:08 ,

S Clas Viti 2007- Luk 6.3 e sapo ardhur nga Gjermania

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:17 Dyqani ,

Shitet 2010 BMW X5 35d pa tax luksi,

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:04 ,

GLE 350 d 4Matic

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 15:02 ,

Mercedez-Benz GL 350

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:56 ,

Shitet Audi A3 Viti 2012 Motorr 1.6 Nafte me Dogan Te paguar

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:55 ,

Foristrada 4x4 micubishi oltrander 1.9 naft 09.full full

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:41 ,

Opel asta 1.7 nafte

27 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:35 ,

❌❌OKAZION SEAT ALHAMBRA BENZIN-VITI 2006 SUPER GJENDJE ❌❌

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:06 ,

BMW 528i X-Drive Viti 2012 FULL OPTIONS

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:45 ,

Skoda 1.9 viti 2006 mundesi ndrrimi.

2 520 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:39 ,

Hyundai santafe 2009 2.2 nafte

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pa dogan | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Pa dogan Pa dogan

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione