Opel corsa 1.3 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Opel , 629
Fiat , 16
Audi , 12
Toyota , 10
Ford , 7
BMW , 6
Renault , 4
Hyundai , 2
Volvo , 2
Lancia , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Smart , 1
Subaru , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel corsa 1.3,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel corsa 1.3 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Pri 02:16
Linku:
,

Opel Corsa 1.3 Naft

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 16:14 ,

❌SHITET C220 CDI*AVANTGARDE*/VITI 2001/AUTOMAT❌

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 ,

OKAZION AUTOMAT PER FEMRA SUPER CMIMI!!!

2 899 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:11 ,

OKAZION IDEAL PER FEMRA!! AUTOMAT 2006 GJENDJE PERFEKTE

3 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:09 ,

Toyota Yaris Automatike+liber sherbimesh

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:03 ,

Opel Corsa 1.3 nafte 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:59 Dyqani ,

OPEL CORSA 1.3D U

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:33 ,

Mitsubishi Colt 1.3 Benzin/Gaz

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:22 ,

Opel Corsa 1.3

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:06 Dyqani ,

Opel Corsa 1.3 gati per perdorim

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:00 ,

AUDI A4 1.6 benzin-gaz

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:53 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:43 Dyqani ,

Ford C max

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:43 Dyqani ,

Mercedes-Benz

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:42 Dyqani ,

Opel Corsa 1.3 Nafte Automat -16

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:40 Dyqani ,

Opel Corsa 1.3 Diesel Automat -16

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:39 Dyqani ,

Opel Corsa 1.3 Diesel -16

6 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:31 ,

❌SHITET C200 CDI/VITI 2006/191.000KM❌���� ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:31 ,

❌SHITET AUDI A4 2.0i *AVANT*/AUTOMAT/175.000KM❌

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:24 ,

❌❌Shitet Bmw 320 (2.0 nafte) ❌❌

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:24 Dyqani ,

OPEL CORSA, VITI 2016, MANUALE, MOTORR 1.3 NAFTE

6 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 14:15 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:14 ,

Okazion E320 Avantgarde

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:12 ,

Shitet

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:12 ,

Opel Corsa 1.3 NAFT-MANUAL-V-05-06

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 14:00 ,

Opel corsa 1.3 nafte viti 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:53 Dyqani ,

OPEL CORSA 2004 1.3 NAFTE

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:45 ,

Ford C-max//2007//1.6 nafte//Automatike

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:44 ,

Nissan navara--2010--2.5nafte--4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 ,

Mercedes Benz//E220\\ Avangard//2011//

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 ,

Audi A6//2.4 benzine-gaz//2005/2006

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:37 ,

Mitsubishi L200-2010-2.5 nafte- 4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:31 ,

Mercedes Benz sprinter//2009//2.2 nafte//

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 ,

Opel corsa

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:00 ,

Fiat 500 Sport Edition

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:00 ,

Fiat 500 Sport Edition

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:40 ,

Toyota Yaris 2006

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:40 ,

AUDI A7 3.0T Quattro Prestige - Benzine - 2012 - OKAZION

15 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:40 ,

Opel Corsa 1.3 nafte viti 2005

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:14 ,

❌SHITET C300 4MATIC*AMG-edition/VITI 2013/AUTOMAT❌

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:48 ,

Bmw x3 2.0 benzin/gaz

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 ,

Toyota yaris

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:19 ,

OkAZJON-TOYOTA YARIS 2008 AUTOMAT1.3 BENZIN-GAZ✅

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:11 Dyqani ,

Opel Corsa D-1.3 nafte

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:26 ,

Mercedes c180 2006 kompressor ✅74 mije km ✅

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:25 ,

Audi A6 3.0 (204 hp) viti 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25 ,

Mercedes c220 diesel

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 ,

Mercedes C 220 blueEFFICIENCY 10/2009

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 ,

Mercedes A-class 150 Benzine avandgarde 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel corsa 1.3 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione