Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel Astra 2003 naft | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Opel , 15
Audi , 3
Renault , 2
Peugeot , 1
Saab , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel Astra 2003 naft,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel Astra 2003 naft Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Korr 20:18 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 19:42 Makina , Tiranë

Reno megane 1.5 naft

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 22:08 Makina , Fier

opel astra

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 22:13 Makina , Kurbin

Opel Astra 1.7 naft 1500€

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 14:20 Makina , Tiranë

U SHIT FLM MERR JEPPPPPPPP Audi A4 2.5 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 12:04 Makina , Tiranë

AUDI A 4 KABRIOLET AUTOMATIKE PERFEKTE LOOK 2007

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 19:03 Makina , Korçë

Shitet Opel astra 1600€

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Gush 09:12 Makina , Korçë

Okazion,shitet opel astra 1.7 naft e 2003 1600 €

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Gush 21:01 Makina , Korçë

Shitet Opel astra 1600€

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 13:58 Makina , Tiranë

C Class 220 Okazion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 08:12 Makina , Tiranë

Opel astra

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Mar 12:58 Makina , Kavajë

Opel Astra 2003

180 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Mar 17:58 Makina , Berat

Opel astra

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Pri 18:26 Makina , Durrës

Peugeot 307

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 22:15 Makina , Tiranë

Opel astra

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 11:41 Makina , Elbasan

Saab

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Qer 16:05 Makina , Fier

Shitet Opel Astra

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 19:21 Makina , Durrës

Pjes per CLK .kemi pjes te ndrrydhme.blej makina

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 15:33 Makina , Berat

opel astra 2003

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 17:26 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA CDTI ECOTEC

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 17:22 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.7 CDTI Ecotec NAFT

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 17:05 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA G 1.7 CDTI ECOTEC 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 22:50 Makina , Tiranë

OKAZIONN !! Renault Scenic 1.5 Naft

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Shk 19:50 Makina , Durrës

Opel Astra

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 13:23 Makina , Elbasan

Opel Astra diesel -03

4 700 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel Astra 2003 naft | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione