Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Okazion deri neser | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 9
Hyundai , 2
BMW , 1
Ford , 1
Lancia , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okazion deri neser,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Okazion deri neser Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:32 Makina , Shkodër

Okazion deri neser lancia tesis 2.4 naft automatik

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 20:57 Makina , Durrës

Okazion 3500 euro, Automat, 1.9 nafte TDI e kuqe.

35 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Maj 20:57 Makina , Durrës

Okazion 3500 euro, Automat, 1.9 nafte TDI e kuqe.

35 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Maj 20:55 Makina , Durrës

Okazion 3500 euro, Automat, 1.9 nafte TDI e kuqe.

35 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Maj 20:52 Makina , Durrës

Okazion 3500 euro, Automat, 1.9 nafte TDI e kuqe.

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 20:52 Makina , Durrës

Okazion 3500 euro, Automat, 1.9 nafte TDI e kuqe.

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 18:44 Makina , Durrës

Okazion 3500 euro, Automat, 1.9 nafte TDI e kuqe.

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 18:39 Makina , Durrës

Okazion 3500 euro, Automat, 1.9 nafte TDI e kuqe.

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 12:04 Makina , Shkodër

Foristrada 4x4 honday Tocson 1.9 naft full.07.dogan

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 18:36 Makina , Durrës

Shitet urgjent 2.7 lek i diskutueshëm

3 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 15:19 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Evo okazion deri neser mbrema

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Jan 10:19 Makina , Durrës

Okazin deri neser

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 17:33 Makina , Vlorë

Okazion deri neser Audi A3 10 dit ka qe ka ardh

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Dhj 13:54 Makina , Tiranë

Mercedes benz c 220 cdi

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Gush 17:25 Makina , Elbasan

Okazion deri neser

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 18:06 Makina , Fier

BMW X6 -09 Okazion deri Neser

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 17:05 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 17:28 Makina , Tiranë

Okazion

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Okazion deri neser | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione