Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Okazion 2600€ | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 5
Opel , 3
Citroën , 2
Toyota , 2
Audi , 1
Fiat , 1
MINI , 1
Seat , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okazion 2600€,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Okazion 2600€ Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Sht 20:21 Makina , Pogradec

Audi A6 - 2500 Euro - Okazion

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Qer 22:24 Makina , Korçë

Golf 4

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Dhj 12:28 Makina , Tiranë

Okazion Touran Benzine 1.6 Me 6+1 Vende

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 12:08 Makina , Vlorë

Okazion...ford fokus 1.6 benzin viti 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Gush 10:10 Makina , Kucovë

shitet okazion

2 600 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Korr 13:00 Makina , Tiranë

polo tdi 1.4 okazion

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 14:41 Makina , Durrës

220 CDI okazion

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 20:59 Makina , Durrës

Okazion Polo

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 20:58 Makina , Durrës

Okazion Polo

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 20:46 Makina , Durrës

Okazion Polo

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 18:53 Makina , Durrës

W210 automat ‼okazion‼2001

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 15:13 Makina , Durrës

W210 automat ‼okazion‼2001

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 13:51 Makina , Durrës

W210 automat ‼okazion‼2001

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 16:16 Makina , Durrës

W210 automat ‼okazion‼2001

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 12:38 Makina , Durrës

W210 automat ‼okazion‼2001

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 22:57 Makina , Durrës

W210 automat ‼okazion‼2001

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 21:38 Makina , Durrës

Okazion!!

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 02:39 Makina , Durrës

Mini cooper 2004 manual 1.4 nafte okazion

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 09:28 Makina , Fier

Okazion

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Nën 13:15 Makina , Tiranë

Okazion Opel Meriva 2007.1.4 benzin/gaz 2600 euro

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Korr 10:46 Makina , Durrës

Okazion Ford focus

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Maj 10:17 Makina , Shkodër

Okazion Aklas Lungo Automatik

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 15:06 Makina , Lezhë

Okazion

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 21:30 Makina , Tiranë

Okazion

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 22:23 Makina , Tiranë

OKAZION Shes Mercedes Benz 200D Makin Antike.

Viti: 1986
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Jan 20:05 Makina , Kavajë

Okazion seat biza 2004 pak dit 2600

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Nën 20:55 Makina , Tiranë

Okazion Smart

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Tet 10:55 Makina , Tiranë

Okazion shitet urgjent ford focus viti 2004 nf 1.8

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Tet 10:22 Makina , Berat

Super okazion Mercedes benz clk200 compresor

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Shk 09:34 Makina , Durrës

Okazion: Opel Corsa 1,2 benzin - gaz

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Korr 13:07 Makina , Durrës

Shitet makina okazion

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Qer 23:04 Makina , Tiranë

Mercedez benz A170 okazion

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 21:11 Makina , Tiranë

Mercedez benz A170 okazion

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Okazion 2600€ | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Okazion 2600€ Okazion 2600€

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione