Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nissan terrano - Makina Të gjitha në Shqipëria

Nissan , 189
Audi , 125
BMW , 96
Ford , 66
Toyota , 51
Land Rover , 40
Fiat , 36
Opel , 25
Peugeot , 17
Volvo , 16
Mitsubishi , 11
Hyundai , 9
Porsche , 9
Citroën , 8
Seat , 7
Renault , 6
Smart , 5
Kia , 4
Mazda , 4
Škoda , 4
Acura , 3
Chevrolet , 3
Hummer , 3
Jaguar , 3
Jeep , 3
Saab , 3
Chrysler , 2
Lancia , 2
MINI , 2
Subaru , 2
Suzuki , 2
Aixam , 1
Cadillac , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Ferrari , 1
Honda , 1
BAIC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nissan terrano,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Nissan terrano Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Dhj 11:00
Linku:
Makina , Tiranë

BMW Seria 5 F10

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Dhj 16:01
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet E class 350 Gaz - Benzin Look AMG

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:27
Linku:
Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:34
Linku:
Dyqani Makina , Fier

‼️OKAZION SOT E550 FULL PANORAMIC ‼️

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 12:47 Makina , Durrës

AUDI A4 2.0 BENZIN 2010 S-LINE SUPER GJENDJE

8 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 Makina , Tiranë

GLC 220 NAFT COUPE 2020 FULL OPSION

47 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:46 Makina , Fier

PASSAT 2.5 BENZIN+GAZ 2014 SUPER GJENDJE

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:46 Makina , Tiranë

POLO 1.2 NAFT 2012 GTI SUPER GJENDJE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 Makina , Tiranë

VELAR 3.0 NAFT 2019 FULL OPSION

52 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:45 Makina , Tiranë

FIAT BRAVO 1.6 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

3 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN 2014 SUPER GJENDJE

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:45 Makina , Tiranë

SPORT 3.0 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

30 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:45 Makina , Tiranë

Shitet/ nderrohet audi a4 2.0 tdi

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 Makina , Vlorë

2015 Volvo S60 AWD benzine/gaz

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:44 Makina , Durrës

❇️ OPEL MERIVA AUTOMATIKE 1.6 BENZINE ❇️

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:44 Makina , Durrës

♨️ VW GOLF 6 AUTOMAT 2.0 TDI ♨️

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:44 Makina , Durrës

�� GOLF 5 2.0 NAFTE 2006 ��

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:44 Makina , Tiranë

C 220 NAFT 2013 FULL OPSION

12 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:44 Makina , Tiranë

BMW 528 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 12:44 Makina , Fier

BMW 528 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:44 Makina , Tiranë

C 220 NAFT 2013 FULL OPSION

12 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:44 Makina , Tiranë

Ford Kuga 4x4 2011 Automat Nafte Full Options

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:43 Makina , Tiranë

POLO 1.4 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

3 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 Makina , Tiranë

GLC 250 NAFT 2017 SUPER GJENDJE

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:42 Makina , Tiranë

E 250 NAFT 2016 FULL OPSION

14 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 Makina , Berat

BMW 650i BENZIN 2014 FULL OPSION

25 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:41 Makina , Tiranë

VELAR 2.0 NAFT 2018 FULL OPSION

42 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:41 Makina , Tiranë

BMW X5 3.0 NAFT 2021 FULL OPSION

64 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:41 Makina , Tiranë

AUDI Q8 50TDI 3.0 NAFT 2020 FULL OPSION

74 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 12:41 Makina , Fier

CLS 550 BENZIN 2013 SUPER FULL OPSION

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

GL 550 AMG BENZIN+GAZ 2011 FULL OPSION

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

B 200 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

4 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

CLA 2.0 NAFT 2015 SUPER GJENDJE

15 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:39 Makina , Fier

PEUGOT 308 1.6 BENZIN 2011 AUTOMAT

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:39 Makina , Fier

PEUGOT 3008 2.0 NAFT 2013 SUPER GJENDJE

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 Makina , Tiranë

VW Caddy 1.9 nafte 2010

6 790 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:30 Makina , Mallakastër

����C220 Automat 2006 Motorr Evo����

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:29 Makina , Mallakastër

C180 Benzin -Gaz Viti 2002 Manual

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:27
Linku:
Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:24 Makina , Tiranë

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 Makina , Fier

AUDI A6 3.0 NAFT 2012 SUPER FULL OPSION

14 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 Makina , Fier

C 180 BENZIN+GAZ 1999 SUPER GJENDJE

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 Makina , Mallakastër

����Wv Golf 6 Automat Dsg 1.6 Naft 2012����

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:23 Makina , Fier

BMW 730 NAFT 2011 FULL OPSION SUPER GJENDJE

13 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 Makina , Durrës

R 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 Makina , Fier

BMW X5 3.0 BENZIN+GAZ 2008 FULL OPSION

8 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 Makina , Durrës

HYUNDAI i30 1.4 NAFT 2016 SUPER GJENDJE

5 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 Makina , Tiranë

KIA SPORTAGE 2.0 NAFT 2010 SUPER GJENDJE

5 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:23 Makina , Tiranë

E 220 NAFT 2017 SUPER GJENDJE

14 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 Makina , Durrës

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN+GAZ 2011 SUPER GJENDJE

4 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 Makina , Tiranë

Audi A6 S LINE

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:23 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4MOTION

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:22 Makina , Durrës

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

4 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 Makina , Tiranë

Range rover Evoque 2.0 Sd4

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nissan terrano | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione