Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nissan navara 4x4 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Nissan , 114
Honda , 1
Mazda , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nissan navara 4x4,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Nissan navara 4x4 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:00 Makina , Fier

Nissan navara--2012--2.5nafte--4X4

12 150 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:58 Makina , Fier

NISSAN NAVARA 2009 - Gaz Benzine

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:19 Makina , Tiranë

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:02 Makina , Fier

Nissan navara 4x4 viti 2008

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Nën 07:39 Makina , Lushnjë

NISSAN NAVARA 2.5 TDCI 4x4 KLIMA 5-DYER TARGA 12-2024

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 14:04 Makina , Tiranë

Nissan Navara

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 16:25 Makina , Korçë

❗️❗️Nissan Navara❗️❗️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 13:50 Makina , Tiranë

Mitsubishi Pajero Sport Off-Road

14 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 14:17 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Navara 4x4

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Sht 20:09 Makina , Tiranë

Nissan navara

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Gush 10:38 Makina , Kurbin

Pjes kembimi per makina 4x4

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Gush 10:31 Makina , Kurbin

Pjes kembimi per foristrada 4x4

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Gush 21:41 Makina , Tiranë

ML 320

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 11:14 Makina , Mat

����SUPER OKAZION ���� NISSAN PATHINDER & NAVARA

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 20:45 Makina , Berat

Nissan navara

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 22:11 Makina , Tiranë

Nisan navara

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 20:47 Makina , Vlorë

NISSAN NAVARA 2.5 NAFTE 4X4

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 19:48 Makina , Fier

Nissan Navara 2.5

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Maj 14:22 Makina , Fier

Mazda bt50 4x4 viti 2007

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Maj 18:16 Makina , Tiranë

Nissan 4x4 2.5 nafte (navara) viti 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Pri 01:28 Makina , Tiranë

Nissan navara 2.5 d..4x4..2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Pri 20:34 Makina , Durrës

nissan navara 2009 4x4

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Mar 08:08 Makina , Tiranë

Nissan navara 2.5 dci u shit ��

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:47 Makina , Lezhë

Nissan Navara 2012 4x4

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Mar 22:43 Makina , Lezhë

Nissan Navara 2012 4x4

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Mar 18:43 Makina , Kolonjë

Nissan navara

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 12:30 Makina , Tiranë

Nissan Navara 2.5 Dizel (Gjindet ne Kosov)

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 11:16 Makina , Durrës

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT AUTOMATIKE 4x4 FULL OPTION

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Jan 21:14 Makina , Kukës

Nissan Navar 2.5

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 16:29 Makina , Kukës

Nissan Navara

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 21:14 Makina , Tiranë

Nisan Navara viti 2000 6800€

6 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Nën 16:12 Makina , Tiranë

NISSAN NAVARA

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Tet 00:41 Makina , Tiranë

SHITET NISSAN NAVARA 2007 AUTOMAT 4x4 NAFTE

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 00:18 Makina , Berat

Nissan navara

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 13:16 Makina , Lezhë

Nissan Navara 2012 4x4

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 20:31 Makina , Pogradec

OKAZION Nissan Navara 2.5 manual

7 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 08:30 Makina , Fier

Nissan navara 4x4

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Korr 22:27 Makina , Shkodër

Nissan Navara

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:11 Makina , Elbasan

Nissan Navara 2.5 nafte 2007

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 15:07 Makina , Vlorë

nissan navara 2.5 diesel 4x4

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 16:17 Makina , Pogradec

Nissan Navara 2.5 nafte 4x4 i sapo ardhur nga Zvicra����

7 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 20:52 Makina , Pogradec

Nissan-navara 2.5 nafte 4x4 viti 2006 7700 euro

7 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 13:09 Makina , Kukës

Nissan Navara 2006

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 21:10 Makina , Lezhë

NISSAN NAVARA- 08

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 10:53 Makina , Tepelenë

Nissan Navara

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 11:39 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Navara 4x4

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 14:29 Makina , Berat

nissan navara 4x4

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Maj 16:34 Makina , Berat

Nissan Navara

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nissan navara 4x4 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione