Nisan note | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nisan note,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nisan note Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:09 ,

NISAN NOTE 1.2 AUTOMAT,,,2014,,,NGA ZVICRA,,,

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:06 ,

Automodel-nisan note 1.4 benzin gaz viti 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:14 ,

GOLF 6 - OKAZION�� Nafte - Letra Shqiptare 1 vit

6 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:49 ,

MERCEDES-BENZ EVO 320 CDI AVANTGARDE

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 09:56 ,

Nisan Note

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 07:56 ,

Nisan micra 2005

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 09:39 ,

Nisan

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Mar 11:47 ,

OKAZION!!! Shitet Mercedes-Benz C220 Avantgarde

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 20:27 ,

SHITET PASAT LETRA SAPOPRERE

2 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Mar 01:19 ,

Shitet pasat 1.9 TDI ne gjendje shume te mire!

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Jan 22:29 ,

Shitet Citroen C3

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Jan 10:26 ,

E ardhur nga it

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 21:44 ,

SHITET Mercedes-Benz C220 Avantgarde

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 23:08 ,

OKAZION S320 CDI SUPER CMIM 068 84 41 284 ��������������

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 20:46 ,

jaguar xf

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 14:47 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 15:49 ,

NISSAN1.5 NAFT OKAZION,,,,,������

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 08:07 ,

Blej Nisan note me nafte 1.5 viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Gush 10:07 ,

Nisan note automat

3 599 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 17:26 Dyqani ,

U SHIT Nisan Note 1.4i 16v viti 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Dhj 15:47 ,

Nisan note 1.5 dci

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Qer 13:46 ,

Okazion ninan note 1.5

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 14:52 ,

Bmw 528 benzin gaz full..X drive

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 11:29 ,

Pjese Kembimi Land Rover Jaguara

10 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 18:12 ,

Okazion shitet nisan note 1.4 benzin+gas

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 13:41 ,

Shitet Nisan Note benzin+gas

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Tet 15:05 ,

Nisan note 2008 automat

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 19:13 ,

Nisan Note 1.5 Nafte

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Jan 17:14 ,

Nissan Note dizel

2 800 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Dhj 19:59 ,

Shitet

2 800 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Dhj 16:30 ,

AUTOVETURE

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Nën 21:08 ,

Nisan

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 18:15 ,

OKAZION. Nissan Note dizel

3 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Nën 09:50 Dyqani ,

U SHIT Nissan Note 1.4 16V Acenta Viti 2008

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Korr 20:33 ,

Okazion Nissan Note -07

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 09:36 ,

Nissan Note 1.4 16V Acenta

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nisan note | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione