Nisan mikra | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Nissan , 65
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nisan mikra,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nisan mikra Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:08 Dyqani ,

Nissan Micra benzin 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Dhj 21:01 ,

Nisan

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Tet 10:57 ,

Makin nisan mikra

4 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Sht 20:52 ,

Nisan mikra

123 456 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 20:30 ,

Micra 1.4 benzin manuale

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 11:45 ,

Nisan Mikra

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Maj 16:34 ,

U shit. Nisan mikra benzin gaz

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 08:04 ,

Nisan mikra 1.3 automat. Per pjes

400 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Pri 18:07 ,

Bezin 1.4 euro 4

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Nën 13:39 ,

Shitet nisan mikra

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Nën 18:23 ,

Nisan mikra

2 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 21:10 ,

Shitet nisan mikra nafte 1.3 okazion

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Tet 22:39 ,

Shitet nisan mikra 2006 nafte 1.3

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Tet 10:21 ,

nisan mikra 2005 atomat

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Tet 20:01 ,

Shitet Nisan mikra vit 2011

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 13:42 ,

Shitet per arsye emigrimi

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 13:14 ,

Nissan Micra dizel

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Sht 22:17 ,

nisan

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 18:32 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 19:44 ,

Nisan mikra 2005

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Qer 21:39 ,

Okazionnnn

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 17:14 ,

Nisan

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 19:21 ,

Pjes per CLK .kemi pjes te ndrrydhme.blej makina

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 22:09 ,

Shiten disa lloje makinash

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 20:04 ,

Nisan mikra 1.4 naft viti 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 09:20 ,

Nisan mikra 1.5 naft.viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Jan 00:59 ,

Nisan mikra

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Jan 18:56 ,

shitet

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Nën 17:31 ,

nisan mikra automatik gas benzine

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Tet 20:38 ,

Nisan micra

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Tet 10:35 ,

U SHITTTT.. NISAN 1.0 BENZINE AUTOMATIKE-01

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Sht 14:48 ,

OKAZION NISAN MIKRA

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Gush 23:29 ,

Nissan micra

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Korr 22:02 ,

Nisan Mikra

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 13:38 ,

AUTOMATIKE NISAN MIKRA-01

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 09:21 ,

Automat benzin

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Mar 15:23 ,

Nisan mikra kamje automatike

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 14:17 ,

Mario

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 20:47 ,

Pjes kembimi per vetura

100 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Shk 11:29 ,

Nisan mikra benzin Gaz viti 2003

2 699 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 12:43 ,

SHITET NISAN MIKRA

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Korr 22:35 ,

nisan mikra 1.4 benzin e 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Korr 21:59 ,

Nissian Micra automatike

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Qer 09:52 ,

Nisan mikra

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 09:35 ,

Nissan Mirca 1000 benzin kondicioner shum ekonomik

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Maj 19:42 ,

Okazion

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 17:07 ,

Nissan Micra benzin+gaz

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 22:58 ,

nisan mikra

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Shk 08:11 ,

Shitet nisan mikra

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nisan mikra | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione