Nderrohet me Apartament | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 47
Audi , 38
Ford , 12
Land Rover , 11
Porsche , 11
Opel , 8
Toyota , 6
Fiat , 4
Peugeot , 4
Maserati , 3
Jaguar , 3
Volvo , 3
Jeep , 3
MINI , 2
Seat , 2
Ssangyong , 2
Renault , 2
Chevrolet , 2
Nissan , 1
Dacia , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Dodge , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nderrohet me Apartament,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nderrohet me Apartament Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:55 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:55 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:55 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:54 ,

Shitet nderrohet me makin te vogel

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 22:52 ,

Mercedes GLE 350d — NDERROHET ME APARTAMENT

45 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 22:17 ,

Mercedes 2007 look AMG

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:01 ,

FORD TOURNEO CONNECT 1.8 NAFT 2007 192.000 KM ORIGJINALE����

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:01 ,

BMW 118 BENZIN/GAS AUTOMATIKE SAPOTARGUAR���� IMPIANT PRINC

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:00 ,

C CLASS 1.8 BENZIN 2011 AUTOMATIKE 117.000 KM MOTORR 2012

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:00 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D-4D 2010 6 MARSHE ����

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:46 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:21 ,

Bmw 525 D Automat ��Facelift ���� 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:45 ,

OKAZION Kity Fazes ford focus 2004-2009

50 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:45 ,

Shitet/Nderrohet Golf 5 Look GTI 1.9 Automatik V

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:38 ,

Fiati multipla 1.9 nafte e 2003 taksa te prera

899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:41 Dyqani ,

Shitet ose nderrohet GLE. Cupe 350 diezel

54 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:05 ,

���� OOOKAZIOOONNN B KLAS 2014 SHITET OSE NDERROHET����

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:00 ,

SHITET & NDERROHET VWPASSAT

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:24 ,

Shitet Ranger Rover Supercharged

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:29 Dyqani ,

Shitet Vw Touran Automat 2.0 diesel 7 vende

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:28 Dyqani ,

Shitet Mitsubish Attrage Automat 1.2 benzine 2015

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 15:27 Dyqani ,

Shitet Porsche Cayenne 4.5 benzine / gaz 2005

6 930 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:27 Dyqani ,

Shitet Toyota Landcruiser Automat Benzine

24 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:27 Dyqani ,

Shitet Opel Meriva Automat 1.6 Benzine

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:26 Dyqani ,

Shitet Bmw X5 M 3.5 Benzine 2015

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 14:20 ,

BMW 530D ✅ AUTOMATIK ✅ VITI 2009 ✅

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:30 ,

BMW 640i

1 111 111 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:29 ,

Shitet Touareg

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:51 ,

Okazion w212 E300 me gaz.

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:16 ,

AUDI A6 QUATTRO VITIT 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:37 ,

Fiat Punto 2010 Gaz-Fabrike

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 17:53 ,

OKAZION JeeP Patriot 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:04 ,

Mercedes Benz E320 cdi ///EVO Sport Panorama 2007

63 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:46 ,

E Class 280 Evo

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:36 ,

Shitet nderrohet e320 cdi sport panorama

63 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:02 ,

CLS 320 CDI

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:44 ,

Mercedes Benz S-Class 2012 Bluetec 4 Matic L

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:15 ,

Vw polo 1.6 tdi 2010 full

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:04 ,

�� Okazion BMW E60 Benzin+Gas nderrohet me makine te vogel

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:59 ,

Shitet ose nderrohet me apartament ne Tirane.

53 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Pri 21:11 ,

✅Super Okazion✅Mercedes Benz E270 Cdi Viti 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 20:28 ,

VOLVO XC60 2009 SHITET OSE NDERROHET 9500

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 16:35 ,

Opel Vecra 1.8 benzine me 60 litra dhurate

3 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 16:35 ,

Shitet Opel Vectra + serbatori full 60 Litra! 130.000km

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 16:35 ,

3500 € Opel Vectra 2004 1.8 GAZ/benzine 130.000km!

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 16:35 ,

Opel Vectra 2004 1.8 Gaz/benzine 130.000km!

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 13:47 ,

Bmw 740d M fabrike

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 13:47 ,

Bmw 740 d M-sport fabrike

19 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nderrohet me Apartament | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione