Ndërrohet | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 5478
VW Volkswagen , 2160
Audi , 1435
BMW , 1400
Ford , 990
Opel , 593
Fiat , 473
Renault , 429
Peugeot , 357
Land Rover , 335
Toyota , 235
Smart , 185
Alfa Romeo , 183
Citroën , 164
Nissan , 154
Mitsubishi , 130
Porsche , 128
Seat , 101
Hyundai , 96
Volvo , 92
MINI , 89
Jeep , 84
Jaguar , 83
Lancia , 66
Škoda , 65
Chrysler , 64
Mazda , 48
Kia , 47
Chevrolet , 43
Saab , 36
Suzuki , 33
Ssangyong , 28
Honda , 26
Dodge , 25
Rover , 22
Cadillac , 12
Lincoln , 12
Hummer , 10
MG , 9
Daewoo , 8
Infiniti , 8
Isuzu , 5
Lexus , 5
Tata , 4
Dacia , 3
Maserati , 3
Acura , 3
GMC , 3
Subaru , 3
Aixam , 2
Daihatsu , 2
Bentley , 2
Piaggio , 2
Ferrari , 2
Buick , 1
Alpina , 1
Landwind , 1
Pontiac , 1
Corvette , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ndërrohet ,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ndërrohet Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:01
Linku:
,

BMW X5 - M 3.0 D 2012 okazion nderrohet

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 10:01
Linku:
,

Bmw 320D

8 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:59
Linku:
,

jeep wrangler 2008 benzine 3.8 nderrohet

16 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:52
Linku:
,

OKAZION,1600 € me timon Anglez

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:46
Linku:
,

Shitet /Nderrohet

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 23:15 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:14 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:14
Linku:
,

MERCEDES E-220 2010 AVANTGARDE MUND TE NDERROHET

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:13 Dyqani ,

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec-Viti 2010‼️

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:11 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:10 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:06 ,

E class 220cdi Avangard 2010 mak. ekonomike //nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:04 ,

M.Benz C200 Kompressor Automat Benzine+Gaz

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:03 ,

Toyota Yaris 1.0 Benzine

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:02 ,

OKAZION super gjendje C 220 CDI Avantgarde 2005 ///Evo

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:54 ,

Polo BlueMotion 1.2 TDI , pranoj Pagese Bitcoin ,5700 euro

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:52 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:50 ,

Okazion Audi Q7 3.0 Tdi 2011 shitet ose nderrohet

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:48 ,

Ford focus

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:41 ,

Mitsubishi L200-2010-2.5 nafte- 4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:40 ,

Audi A6//2.4 benzine-gaz//2005/2006

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:39 ,

Ford C-max//2007//1.6 nafte//Automatike

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:38 ,

Mercedes Benz sprinter//2009//2.2 nafte//

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:37 ,

Nissan navara--2010--2.5nafte--4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:36 ,

E Class 350 CDI Nafte, 4Matic, 90 mije km

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 22:35 ,

Audi A5 3.0 s-line mundesi nderrimi +-

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:35 ,

AUDI A7 SHITET OSE NDERROHET

18 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:35 ,

OKAZION SHITET OSE NDERROHET A7 3.0 nafte

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:35 ,

AUDI A7 SHITET OSE NDERROHET

18 450 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:32 ,

Ford Focus C Max 1.6 tdci 2005 (NDERROHET)

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:30 ,

Mercedes c220 cdi 2008 kamio automatike 5600euro

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:25 ,

Golf 6 1.6nafte 2010 me dogane ta 4999euro

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:25 ,

shitet dhe nderrohrt

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:23 ,

golf 6 benzin gaz viti 2011 full opsion 5990euro

5 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:22 ,

Mercedes benz sel shitet nderrohet

24 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:21 ,

E Clas 211

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:21 ,

Mercedes benz cls shitet nderrohet

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:16 ,

Bmw 745 Li Blind

45 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 22:13 ,

Opel 2003dhe nderrohet 1.2 gaz motor me zinxhir ecotec

2 170 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:11 ,

Shitet Audi A8 4.2

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:01 ,

GL 450 gas benzin 2012 nderrohet

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:01
Linku:
,

BMW X5 - M 3.0 D 2012 okazion nderrohet

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:59 ,

Mercedes-Benz C220 CDI EURO 4 AUTOMATIK NDERROHET

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:57 ,

SHITET NDERROHET LAND ROVER

14 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:57 ,

SHITET NDERROHET CLS 320 SUPER OKAZION

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:55 ,

Shitet ose Nderrohet Ford-Focus

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:53 ,

Volkswagen Golf VI Plus / Highline / 2.0 TDI / DSG / 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:53 ,

Mercedes Benz W203 / C280 V6 / Benzin-LPG / PRINS ☘️����

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:53 ,

Seat Altea / 1.9 TDI / Manuale / 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ndërrohet | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Ndërrohet Ndërrohet

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione