Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mundesi nderrimi 3.2 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mundesi nderrimi 3.2,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mundesi nderrimi 3.2 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:51 Makina , Pogradec

Mitsubishi Pajero 3.2 nafte 2008 manual 4x4 /nderrohet

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:49 Makina , Tiranë

Audi Q5 S-LINE 3.2 FSI BENZINE GAZ

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Sht 19:21 Makina , Tiranë

Volvo s80 full option

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Sht 22:45 Makina , Tiranë

Shitet volvo s80 full option

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Gush 12:58 Makina , Durrës

Mercedes-Benz S class 3.2

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 16:39 Makina , Durrës

Shitet Audi Q5 Quattro 3.2

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 17:44 Makina , Lushnjë

Audi A3 Sportback 3.2

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 15:01 Makina , Shkodër

Shitet CLS super gjendje 1000/10 ✅

7 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 14:45 Makina , Tiranë

Shitet CLS Perfekte 1000/10

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 21:34 Makina , Tiranë

Shitet CLS gjendje 100/10

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 21:22 Makina , Tiranë

Shitet CLS gjendje 100/10

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 21:27 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Pri 13:22 Makina , Tiranë

Shitet Audi A4

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 23:30 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDEZ BENZ/ Mundesi nderrimi

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 12:41 Makina , Tiranë

regjina 3.2 naft atomatike

3 800 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 13:33 Makina , Tiranë

PORSCHE 5000 EURO BENZIN+GAZ ��������OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 18:37 Makina , Tiranë

Vw touareg 3.2 benzine gaz...

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 02:20 Makina , Fier

Super okazionnnn

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 17:08 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes benz S320

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 00:55 Makina , Elbasan

Shitet/Nderrohet Touareg 3.2 benzin-gas

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 12:00 Makina , Fier

Gjendje perfekt

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 11:43 Makina , Fier

Okazionnnnnn

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 11:13 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benz ML Nafte/Automat/ &Nderrohet

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 09:05 Makina , Shkodër

Mercedes Benz EVO

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 08:57 Makina , Shkodër

Mercedes Benz evo-3.2 2007 automatik

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 16:25 Makina , Durrës

Porshe cayenne

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 15:53 Makina , Fier

Okazionnn

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 13:48 Makina , Vlorë

SHITET/NDROHET

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 01:02 Makina , Tiranë

Mitsubish pajero sport

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 22:16 Makina , Vlorë

SHITET

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 17:58 Makina , Vlorë

AUDI

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 15:33 Makina , Vlorë

AUDI

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 18:35 Makina , Vlorë

AUDI

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 17:45 Makina , Vlorë

SHITET

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 22:49 Makina , Lezhë

Okazionn Porsche Cayenne

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 09:32 Makina , Durrës

Shitet rexhina 3.2 Benzin Gaz me letra per 1 vit

380 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 13:51 Makina , Durrës

Audi a6 3.2 benzine 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 23:58 Makina , Fier

okazionnnnnnnnnnnnnnn

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 16:39 Makina , Shkodër

S class 2006 3.2 Nafte mundesi nderrimi

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 01:16 Makina , Fier

Okazionnn

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 12:40 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 3.2 Benzine Gas

9 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Shk 10:52 Makina , Tiranë

OKAZION!!!! SHITET PAHETON GAZ/BENZIN

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 08:53 Makina , Berat

Passat 3.2 benzin V6

6 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Korr 19:50 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benz

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 10:21 Makina , Tiranë

Cadillac stc

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 21:52 Makina , Tiranë

S Class (rexhina)

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Korr 14:40 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 3.2 benzin+gas mundesi nderrimi

11 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 14:15 Makina , Elbasan

Audi a6 full full

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 19:10 Makina , Vlorë

Mercedes E320 okazion mundesi nderrimi

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 12:37 Makina , Tiranë

VW Phaeton -04

17 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mundesi nderrimi 3.2 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione