Makina me Mundesi nderrimi | Njoftimet per Makina ne shitje

Mercedes-Benz , 2309
Audi , 748
BMW , 571
Ford , 336
Land Rover , 200
Opel , 184
Renault , 143
Fiat , 133
Peugeot , 112
Toyota , 93
Citroën , 70
Porsche , 52
Nissan , 50
Alfa Romeo , 48
Smart , 45
Volvo , 43
Jeep , 42
Hyundai , 41
MINI , 38
Jaguar , 37
Seat , 34
Mazda , 31
Mitsubishi , 31
Chevrolet , 29
Lancia , 22
Kia , 19
Škoda , 19
Chrysler , 18
Honda , 14
Cadillac , 10
GMC , 10
Ssangyong , 9
Lincoln , 8
Dodge , 8
Suzuki , 7
Saab , 7
Rover , 6
Hummer , 5
Isuzu , 3
Maserati , 3
Dacia , 2
Alpina , 2
Bugatti , 2
Subaru , 2
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Grecav , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
UAZ , 1
Corvette , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1
Tata , 1
Maybach , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Gjeni Makina me Mundesi nderrimi në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për Makina me Mundesi nderrimi që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet për Makina me Mundesi nderrimi dhe gjeni makina me nderrim të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet per nderrim dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makina me Mundesi nderrimi, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.Dje 23:13
Linku:
,

AUDI A4 AUTOMAT 2007 2.0TDI

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:46
Linku:
,

BMW X5 - M 3.0 D 2012 okazion nderrohet

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:13
Linku:
,

FORD FUSION 2007 1.4TDCI

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:55
Linku:
,

Audi A6 viti 2011 mundesi nderrimi

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:47
Linku:
,

Shitet mundesi nderrimi CLA AMG Line

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 00:26 ,

Mercedez benz w203 Benzin gaz c200 kompresor

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:25 ,

EVO// 220 CDI AVANTGARDE EURO 4 BAXHA NDERROHET

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:25 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:25 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:23 ,

Chevrolet Cruze Benzin Gaz

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:22 ,

Mercedes Benz Ml 270 okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:18 ,

Audi A3 2.0 Naftë

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:17 ,

Mercedes Benz E220 dizel 2002

2 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:17 ,

Mercedes Benz R Class

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:14 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:08 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:05 ,

Volkswagen Phaeton

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:04 ,

Audi a6 allroad M.Nderrimi

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:01 ,

Audi a 6 Euro5 M.Nderrimi

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:48 ,

E class 220cdi Avangard 2010 mak. ekonomike //nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 ,

Audi A3 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:46
Linku:
,

BMW X5 - M 3.0 D 2012 okazion nderrohet

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:42 ,

BENZ E CLASS 220 NAFT AUTOMAT VITI 2005 FULL OPSION

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:41 ,

BENZ C CLASS 220 NAFT AUTOMATIK VITI 2008 SUPER GJENDJE

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:36 ,

Wolzvagen golf Citroen xsara 2002 (Mundesi nderrimi)

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:31 ,

E class 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:30 ,

Toyota Auris 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 ,

audi a6 2.0 nafte 2015 automat nderrohet

18 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:29 ,

jeep wrangler 2011 benzine 3.8 nderrohet

17 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:28 ,

bmw 325 benzine gaz automat ndrrohet

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:24 ,

ALFA ROMEO GT 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:22 ,

Audi A7

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:13
Linku:
,

FORD FUSION 2007 1.4TDCI

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:13
Linku:
,

AUDI A4 AUTOMAT 2007 2.0TDI

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:07 ,

Shitet AUDI A4 Full Opsion MUNDESI NDERRIMI

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:07 ,

Okazion vetem 5 dite 2900 euro

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:59 ,

Audi A7 S LINE 3.0 TDI mundesi nderrimi !!!!!

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:55
Linku:
,

Audi A6 viti 2011 mundesi nderrimi

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:55
Linku:
,

❌ Shitet C-250 AMG /// 2010 /// 189000 km ❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:51 ,

Toyota Auris 2008 naft 1.4

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:50 ,

AUDI A4 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:50 ,

R-line , 4 motion, 240 hp

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:49 Dyqani ,

Opel insignia..2.0 naft...automatik.viti 2013 okazion

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:48 ,

MERCEDES E550 4MATIC

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:47
Linku:
,

Shitet mundesi nderrimi CLA AMG Line

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:46 ,

Ford Kuga 2016 mundesi nderrimi

12 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:40 ,

SHITET AUDI A6 S-Line 2007, 2.7 nafte FULL OPSION

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 ,

Bmw X5 2008 8990€

8 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:35 ,

Audi A5 3.0 s-line mundesi nderrimi +-

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 ,

AUDI A7 SHITET OSE NDERROHET

18 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:35 ,

OKAZION AUDI A7

18 899 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:35 ,

OKAZION SHITET OSE NDERROHET A7 3.0 nafte

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:35 ,

AUDI A7 SHITET OSE NDERROHET

18 450 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kërkuar për Makina me Mundesi nderrimi? GJej Makina me Mundesi nderrimi në MerrJep.al. Shiko njoftimet dhe gjej oferten ideale për makina me ndërrim.


Blej Makina me Mundesi nderrimi


Gjej makina të përdorura apo të reja me Mundesi nderriminë gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet nderrohet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re me Mundesi nderrimi, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Krijo njoftime per Makina me Mundesi nderrimi


Dëshironi ta nderroni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makina me Mundesi nderrimi në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione