Mundesi nderimi | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 177
BMW , 64
Ford , 45
Opel , 24
Renault , 22
Fiat , 17
Toyota , 14
Peugeot , 11
Land Rover , 10
Citroën , 8
Hyundai , 7
Jeep , 6
Nissan , 6
Jaguar , 5
Chrysler , 3
MINI , 3
Smart , 3
Volvo , 3
Honda , 2
Kia , 2
Lancia , 2
Mazda , 2
Porsche , 2
Rover , 2
Suzuki , 2
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Daewoo , 1
Dodge , 1
Infiniti , 1
Maserati , 1
Seat , 1
Ssangyong , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mundesi nderimi,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mundesi nderimi Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:00 ,

Audi A6 Avant, Quatro, Nafte 2.5 TDI 2004, Mundesi nderimi

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 Dyqani ,

BMW X5 3.0 DIZEL X.drive

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:23 ,

B class OKAZION!!!! Nderohet

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:14 ,

Ford Explorer Sport 2016, FULL(Nderohet)

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:44 ,

SEL 560 LUNGO FULL OPTIONS ORIGJINAL

17 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:29 ,

Volkswagen Transporter T5 1.9 Tdi

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:02 ,

Audi A6 3.0 naftë Quattro

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 ,

OKAZION(PER KESH )PHAETON 3.0 TDI SAPO ARDHUR MUNDESI +

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 ,

OKAZION(PER KESH )PHAETON 3.0 TDI SAPO ARDHUR MUNDESI+

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 ,

BMW X5 3.0 NAFT, MUNDESI NDERIMI

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:57 ,

MERCEDES BENZ C300 4MATIC FULL OPSION

18 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:28 ,

FIAT DUKATO MAXI 200D 2009 DOGAN NDEROHET

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:46 ,

A class 2005

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:15 ,

AUDI A4 2.0 NAFT MANUAL 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:57 ,

Mercedes benz

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:37 ,

Mercedes benz

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:18 ,

Bmw 525 Xdrive 2014 nderohet

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:16 ,

Fiat Bravo Mundesi nderimi

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:04 ,

MUNDESI NDERIMI

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:49 ,

Okazion E Class 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 06:44 ,

Mercedes benc 212

11 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 20:42 ,

mercedes c200 AUTO LAMAJ

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 18:49 ,

��Okazion�� Ford Escape 1.6 EcoBoost 2014

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 13:01 ,

Mercedes benz avangarde

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 01:26 ,

ML 280 Cdi 2007 Mundesi Nderimi super gjendje

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 22:56 ,

����ML 350 4-MATIC BLUETEC MUNDESI NDERIMI NGA GJERMANIA

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 14:49 ,

TOYOTA AVENSIS 2.2D AUTOMAT F1 2011 KAMER NDEROHET

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Maj 10:33 ,

Mercedes E270 viti 2001 mundesi nderimi

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:34 ,

B class OKAZION!!!! Nderohet

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Maj 11:39 ,

Shitet ML look facelift 2011 edition 1

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 21:20 ,

Shitet dhe mundesi nderimi

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Maj 08:15 ,

FIAT BRAVO B/G. 1.4 T.Jet ���� (mundesi nderrimi)

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 18:38 ,

Bmw 530D look M5 mundesi nderimi me fuoristrade 4x4

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 23:51 ,

Mercedes cls super gjendje €€€

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 21:55 ,

Okazion! Shitet ose nderohet Opel Zafira benzin+ gas. ******

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 16:55 ,

BMW 116D 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 09:36 ,

Benz w211

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 03:37 ,

Shitet ose nderohet

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 13:46 ,

Bmw 730 Li Full Opsion 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Pri 21:58 ,

Tata 2.2

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Pri 11:17 ,

Mercedes benz E220

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 00:01 ,

Shitet!

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 22:15 ,

Shitet MERCEDES-BENZ C180

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 18:39 ,

HYUNDAI SANTA FE 2.0crdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 13:47 ,

Bmw 740d M fabrike

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 13:47 ,

Bmw 740 d M-sport fabrike

19 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 10:19 ,

Okazion bmw x6 5.0 benzin 2009 ,mundesi nderrimi

16 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mundesi nderimi | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione