Motorr me 4 rrota | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

04 Tet 23:07 ,

Mitsubishi Pajero Sport

870 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 11:36 ,

Hyudai ix35 FULL!!! 4X4

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Sht 19:37 ,

Shitet Golf 5 Okazion

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 17:37 ,

goma per motorr me 4 rrota

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim