Mondi | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 3
Opel , 2
Porsche , 2
Audi , 1
BMW , 1
Suzuki , 1
23 Qer 12:09 ,

Audi a4 1.9 nafte 2003

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 01:18 ,

Mondi

8 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 13:00 ,

Mondi

7 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 12:56 ,

Mondi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 22:10 ,

Mondi

2 200 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 17:24 ,

Bmw seria 5 2001

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 12:50 ,

Opel Zafira

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Qer 07:35 ,

Mondi

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 15:17 ,

makin

2 200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 08:02 ,

Opel Zafira 1.9 Nafte 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 18:51 ,

Mondi Ford fokus

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 12:09 ,

Ford mondeo

2 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim