Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ml benxin gaz | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 9
Audi , 6
Ford , 4
Mazda , 2
Citroën , 2
Volvo , 2
Nissan , 1
Opel , 1
Seat , 1
Fiat , 1
Jaguar , 1
Renault , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ml benxin gaz,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ml benxin gaz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:10 Makina , Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:11 Makina , Tiranë

OKAZION Golf 5 super gjendje 1.9 TDI

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:07 Makina , Tiranë

Audi A4 2009 automat 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 14:18 Makina , Fier

*OKAZION* AUDI A4 2010

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 09:33 Dyqani Makina , Durrës

2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 09:25 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 13:49 Makina , Tiranë

U SHOT FLM MERR JEPPPPPPPP AUDI A 4 BENZIN GAZ STAGG

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 09:06 Makina , Vlorë

✅Volkswagen golf plus ✅2005 ✅1.6 benzin ✅Manual 6 marsha +

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 12:34 Makina , Tiranë

AUDI A 4 AUTOMAT VITI 2004 BENZIN+GAZ FULLLLLLLLLLLLL

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 18:50 Makina , Durrës

‼️SHITUR ‼️ Mercedes-Benz C class C 230 Sport Edition ����

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 09:57 Makina , Tiranë

Shitet Okazion Ford S max 2010 2.0 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 13:03 Makina , Tiranë

Ml320 benzin gaz

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 13:01 Makina , Tiranë

ml 320 benxin/gaz

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 15:54 Makina , Durrës

Ford Mustang EcoBoost 2.3 L Petrol(benxin) 317hp - 2018

28 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Nën 17:09 Makina , Durrës

SHITUR - DISQE+GOMA BENCI AUDI WW 225\45\18

250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Nën 10:03 Makina , Durrës

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 18:01 Makina , Durrës

!!SEDILET E PASME VW-CADYY!!

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
12 Sht 11:49 Makina , Vlorë

⭕ Okazion �� Mercedes-benz E350 bluetec

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 12:52 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Nafte Okazion

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 09:51 Makina , Durrës

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 13:41 Makina , Tiranë

volvo s60 benxin/gaz

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 13:27 Makina , Tiranë

‼️‼️ BMW X5 3.0d ‼️‼️ 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 13:05 Makina , Durrës

❎DISJE BMW 17 SUPER GJENDJE❎

299 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 09:58 Makina , Elbasan

Okazion Range rover

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 20:52 Makina , Kukës

Shitet BMW X5. Diesel 3.0

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 07:39 Makina , Tiranë

Reno scenic 1.6 benxin-GAS super ekonomike*

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 09:49 Makina , Korçë

❌ Okazion VW GOLF 1.9 TDI / Viti 2008 ❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 15:34 Makina , Durrës

❌❌Citroen C4 Grand Picasso nafte AUTOMAT.Super❌❌

2 970 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 11:45 Makina , Durrës

Mazda 3 1.6 Nafte Super Ekonomikee

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 10:49 Makina , Durrës

MERCEDES S350 BLUETEC 2012 FULL MUNDSI NDRRIMI

28 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Dhj 20:46 Makina , Tiranë

jaguar xf

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 09:26 Makina , Durrës

Okazionn Mazda Demio Benzine 1000 Euroo

999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 10:33 Makina , Durrës

Mercedes Evo 300 Blutec

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 12:11 Makina , Durrës

OPEL ASTRA NAFTE 2.0

1 699 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 10:25 Makina , Durrës

OKAZION. Citroen C4 Grand Picasso automat 1.6 naft

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 09:21 Makina , Durrës

Golf 5 AUTOMAT !

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 20:36 Makina , Durrës

BMW seria 7 - 730d Full Option viti 2000

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 13:29 Makina , Durrës

DISQE+GOMA BENCI 225\45\18

300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 20:19 Makina , Durrës

‼️FORD FOCUS 1.6 BENZIN+GAZ‼️

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 07:56 Makina , Tiranë

OKAZION SEAT FULL OPTIONS

24 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Gush 07:56 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES E200 CDI

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Korr 13:48 Makina , Durrës

Mercedes Benz C 220 Timon Anglez

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Korr 12:01 Makina , Durrës

U SHITT ❎FORD-FIESTA-1.3-BENZIN-GAZ ❎

2 299 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 14:47 Makina , Durrës

Ml benxin gaz

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 02:36 Makina , Durrës

Ml benxin gaz

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 08:58 Makina , Durrës

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ml benxin gaz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione