Mini one | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

MINI , 138
Audi , 5
Opel , 5
BMW , 2
Fiat , 2
Ford , 1
Smart , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mini one,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mini one Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:00 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:00 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:16 ,

Opel Astra 2012 okazion

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:57 ,

Mini Cooper OneD

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 16:25 ,

Mini Cooper One (1.6Benzin)

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 18:30 ,

Mini copper Automat

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 10:14 ,

Mercedez C-Class

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 11:57 ,

Fiat punto

3 700 EUR Çmimi me zbritje

08 Pri 08:32 ,

shitet

1 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 21:13 ,

opel

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 18:03 ,

shitett

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 12:13 ,

Shitet

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 08:55 ,

SHITEN CADRA PLAZHI

2 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Mar 18:43 ,

��Timon w222 ��

350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Mar 16:47 ,

Shitet Mini Cooper One D 1.4 nafte

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Shk 13:21 ,

Shiten llampa D1S Xeno 1500 lek copa

1 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 22:32 ,

Golf 6 Nafte / Diezel viti 2012 AUTOMAT DSG

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Shk 21:49 ,

Shitet ose nderrohet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 10:39 ,

Shitet Mini Cooper one D

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 10:39 ,

Shitet Mini Cooper one D

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 15:20 ,

MINI CUPER KAMBIO AUTOMAT 1.6 GAZ/BENZIN

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 21:39 ,

Mini One ****FULL OPTION****

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 05:30 ,

���� Mercedes Benz C300 4matic 2011. Look AMG

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 21:48 ,

Shitet Mini Cooper One

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 20:08 ,

!!!!!!! ⚡TIMON MERCEDES W222⚡

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Dhj 16:05 ,

Mini copper one 1.4 disel/nafte

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Dhj 22:27 ,

Land Rover Freelander 2.2 Diesel 4x4 SUPER GJENDJE

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 13:09 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 10:47 ,

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 18:39 ,

Mercedes S320 Full Option Letrat Gusht 2021

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Nën 17:46 ,

Mercedes S320 Full Option Letrat Gusht 2021

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Nën 06:33 ,

SHITET OSE NDERROHET

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 10:15 ,

Mini cooper 1.4 vetme 35000 km orixhinale

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Tet 11:35 ,

Mini Coper One D

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Tet 18:57 ,

Shitet

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Tet 20:07 ,

Pjes per kerre kosove Gjilan

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Sht 23:43 ,

shitet

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 17:27 ,

Shitet MINI COUNTRYMAN ONE - 1.6 Benzine

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Sht 21:30 ,

Mini One

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Gush 10:53 ,

SHITET MINI COOPER S

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 19:26 ,

Shitet MINI COUNTRYMAN ONE - 1.6 Benzine

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Korr 20:09 ,

Shitet mini coper ONE

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 18:15 ,

shitet ose nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 13:53 ,

MINI One D

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Qer 09:54 ,

MINI ONE benzin

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Qer 07:12 ,

shitet

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 22:02 ,

Mini Cooper One

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Maj 08:50 ,

shitet

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Maj 21:08 ,

Mini one Countryman 1.6 benzin

8 460 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mini one | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione