Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Micubish - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mitsubishi , 42
Audi , 1
Ford , 1
Jeep , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Micubish,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Micubish Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:11 Makina , Shkodër

SHITET OSE NDRROHET

4 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 15:44 Makina , Korçë

Micubish

1 500 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Korr 15:11 Makina , Durrës

Micubish l200

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 08:57 Makina , Durrës

Micubish l200

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 10:42 Makina , Durrës

Galloper okazion

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 16:43 Makina , Durrës

Okazion micubish galloper

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 05:34 Makina , Mirditë

Micubish

5 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 23:45 Makina , Tiranë

Shitet 2 foristrada land rover edhe micubish

123 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Nën 16:50 Makina , Tiranë

E Avangard 280

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 17:08 Makina , Tiranë

Shitet micubish pajero

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Jan 13:36 Makina , Vlorë

Micubish l200

01 Tet 20:31 Makina , Tiranë

5000

6 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Sht 21:10 Makina , Tropojë

Micubish Pajero

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Korr 22:10 Makina , Tropojë

micubish 4x4

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Qer 16:55 Makina , Berat

micubish carisma

12 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 13:34 Makina , Shkodër

Micubish pajero ne gjenje te mir

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 19:59 Makina , Tiranë

Micubish L200 2004

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Jan 14:04 Makina , Lushnjë

Micubish L 200

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 14:00 Makina , Lushnjë

Micubish L 200

4 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 08:08 Makina , Mat

micubish colt

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Sht 00:41 Makina , Tiranë

Micubish L200 WARRIOR

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Sht 13:47 Makina , Tiranë

Micubish L200 WARRIOR

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Sht 00:28 Makina , Tiranë

Micubish pajero

50 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 07:32 Makina , Fier

shitet micubish L200

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 20:22 Makina , Fier

shitet micubish L200

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 13:15 Makina , Korçë

Micubish L 200

5 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 10:20 Makina , Fier

shitet micubish L200

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 12:04 Makina , Devoll

Micubish L200

5 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 15:02 Makina , Bulqizë

Micubish

2 600 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 20:34 Makina , Korçë

Micubish

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Sht 09:52 Makina , Elbasan

Micubish

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Sht 17:58 Makina , Elbasan

Micubish pajero

6 200 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Qer 17:50 Makina , Lushnjë

Micubish

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Qer 16:37 Makina , Tiranë

Shitet micubish spestar

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 11:45 Makina , Gjirokastër

Micubish

7 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Shk 17:24 Makina , Shkodër

Micubish

4 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 08:08 Makina , Tiranë

Ford Galaxy dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 18:15 Makina , Tiranë

Shitet makina

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 11:42 Makina , Korçë

Mitsubishi L200

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 10:49 Makina , Korçë

Mitsubishi L200

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 17:14 Makina , Korçë

Kamiocine L200 ful ekstra

8 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Jan 17:45 Makina , Dibër

micubish

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 20:57 Makina , Tiranë

Audi A4 -06

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Tet 11:38 Makina , Korçë

Micubishi

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 15:01 Makina , Korçë

Mitsubishi L200 -99

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 10:51 Makina , Elbasan

Mitsubishi Pajero Pinin -93

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Shk 10:42 Makina , Dibër

foristrad

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Jan 09:44 Makina , Tiranë

Shes foristrade micubish Pajero

6 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 18:19 Makina , Tiranë

Micubish spacestar -99

200 000 LEK

08 Qer 17:41 Makina , Tiranë

Micubish space star -99

200 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Micubish | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione