Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mi | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 232
Audi , 215
Opel , 144
BMW , 141
Fiat , 131
Toyota , 106
Volvo , 92
Peugeot , 55
Renault , 53
Nissan , 46
Mitsubishi , 33
Smart , 30
Citroën , 28
Land Rover , 27
Hyundai , 24
Porsche , 23
Seat , 19
Lancia , 17
Chrysler , 16
Suzuki , 15
Škoda , 15
Alfa Romeo , 13
Chevrolet , 13
Jaguar , 10
MINI , 7
Kia , 7
Honda , 6
Jeep , 5
Subaru , 4
Mazda , 3
Dacia , 3
Acura , 3
Saab , 3
Isuzu , 2
Rover , 2
Daewoo , 2
Infiniti , 2
Aixam , 2
Maserati , 1
Cadillac , 1
Ssangyong , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Corvette , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mi,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mi Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Tet 14:24
Linku:
Makina , Durrës

Toyota Auris 1.4 Nafte

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 08:38 Makina , Durrës

Evo 280 Benzin-Gaz

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:16 Makina , Dibër

w124 0683947347

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:33 Makina , Durrës

Mercedez Benz Ml 0683947347

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:21 Makina , Fier

SHIT-NDERR 1.4 NAFTE-05

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:18 Makina , Fier

FIESTA 1.4 BENZINE 125 MI KLM -07

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 06:29 Makina , Tiranë

OPEL AUTOMATIK VITI 2004 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

2 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 05:46 Makina , Pogradec

Toyota Rav4 2.2 Diesel 2006

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:39 Makina , Has

Shitet ceddy

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:47 Makina , Elbasan

Shitet l200

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:44 Makina , Lushnjë

Ford focus 1.4 Benxine

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:07 Makina , Fier

ML350 DIESEL BLUTEC me dogan 2011 super full makina+NDRROHET

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:04 Makina , Fier

BMW 330 DIESEL SUPER FULL DISTRONIC XHAMAT TE ZINJE+PERDE

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:43 Makina , Fier

ML..350 4MATIC..SUPER GJENDJE..

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:45 Makina , Durrës

Vw Polo 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:56 Makina , Vlorë

Ford C max 1.8 Naft

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:41 Makina , Shkodër

VOLKSVAGEN GOLF 6 1.4 BENZIN GAZ 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:26 Makina , Tiranë

BMW BENZIN GAZ 2009 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:13 Makina , Durrës

glk 2012 220 4 matic

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:08 Makina , Durrës

rav 4

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:08 Makina , Durrës

Mercedez Benz ML 0683947347

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:19 Makina , Tiranë

Mercedes A 200 automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:35 Makina , Shkodër

ford focus ose ndertohet

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:32 Makina , Tiranë

Mercedes GL 350 7 ulese viti 2011 Pa Dogan

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:33 Makina , Fier

OKAZION E KLAS 350 BENZIN GAS

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:50 Makina , Durrës

❗️Peugeot 4007 2.2 Nafte ❗️

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:48 Makina , Krujë

Opel Insignia, Automat viti 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 02:04 Makina , Fier

Audi A7 viti 2014 benzine 3.0 supercharged+s-linne

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 20:20 Makina , Tiranë

Shitet ford C max eletrik 100 % baderi qe ben 50 km

13 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Tet 19:44 Makina , Durrës

Volswagen POLO

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Tet 16:19 Makina , Durrës

Peugeot 207

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 16:18 Makina , Durrës

Mercedes-Benz A180

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 12:20 Dyqani Makina , Durrës

❌Nissan Qashqai +2 Automat 2.0 naft 0675766607❌

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Tet 08:10 Makina , Durrës

BLEJ MAKINA

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 22:21 Makina , Fier

Mercedes-Benz ML-Class 350 CDI Bluetec Gjendje Perfekte!!

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 18:02 Makina , Shkodër

PASSAT CC 2.0 TDI -14 4MOTION 184 PS FULL OPTIONS OKAZION!!!

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Tet 14:24
Linku:
Makina , Durrës

Toyota Auris 1.4 Nafte

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 10:04 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.7 NAFT SHUM EKONOMIK VITI 2007

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 09:09 Makina , Lushnjë

2016 Mercedes Benz GLE super ofert

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Sht 15:03 Makina , Durrës

WV Amarok

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Sht 09:44 Makina , Durrës

FAST FOOD OKAZION MUNDSI NDRRIMI

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Sht 07:09 Makina , Mallakastër

Cklass 220 cdi me letra per 1 vit kulidim kambio manuale ma

333 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 19:23 Makina , Tiranë

SHITET FIAT GRANDE PUNTO

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Sht 11:49 Makina , Durrës

Blet

800 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Sht 08:44 Makina , Shkodër

Mitsubish L200

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Sht 08:32 Dyqani Makina , Tiranë

2022 TOYOTA PRADO TX Plus 7-Seater

49 600 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 21:35 Dyqani Makina , Tiranë

2021 LAND ROVER EVQOUE Autobiography P300e

78 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 16:03 Makina , Durrës

INSIGNIA 2019 !

15 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Sht 14:36 Makina , Krujë

Benc 220

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mi | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione