Mersedes | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Acura , 1
Audi , 1
Ford , 1
Honda , 1
Jaguar , 1
MINI , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mersedes ,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mersedes Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:16 ,

Mersedes A200 okazion nderrohet

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 17:07 ,

Mersedes - Benz R

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 14:29 ,

Benz E clas

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 14:28 ,

Benz S clas

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 20:47 ,

shitet Mersedes c220

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 14:26 ,

Shitet mersedes vito2005

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Pri 12:51 ,

C class 220 shitet, mundesi ndrrimi

75 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 22:02 ,

Mersedes Benz ML 350 viti 2012 okazionnnnnn

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Pri 10:43 ,

Mersedes benz evo viti 2008 automat

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 11:21 ,

mersedes benz ml 270 cdi 2003 manual

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 20:09 ,

Mersedes benz 270 cdi

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 15:05 ,

mersedes benz

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 11:19 ,

Okazion Mersedes Benz

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 20:29 ,

mersedes benz s55 AMG kompressor 2005

13 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 20:49 ,

mersedes benz e280 cdi automat 7g 2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 11:47 ,

mersedes benz w124 300 rurbo automat 94

5 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 06:01 ,

MERSEDES B150 (BENXIN-GAS). M.NDERRIMI

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 12:14 ,

kerkoi mersedes benz sllon w140

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 12:09 ,

OKAZION Mercedes benz

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 14:40 ,

Shitet mersedes benc

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Mar 12:20 ,

Shitet Mersedes C220 cupe

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 12:54 ,

250 super

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 10:04 ,

Okazion C clase 2003

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 12:35 ,

Shitet Mersedes-Benz

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 13:05 ,

CLK 270 2004

3 200 EUR

21 Shk 13:59 ,

"MERSEDES C220" Mundesi Nderrimi

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 19:18 ,

Mersedes Benc E 220

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Shk 22:24 ,

3.5 Benzin Gaz///Amg Pacet///

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 18:14 ,

mersedes benz evo 550 V8 benzin gas

7 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 13:58 ,

Mersedes benz ml 350

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Shk 12:27 ,

Okazion mersedes benz ML

7 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 14:52 ,

mersedes benz

1 600 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Shk 20:39 ,

Shitet mersedes s clas

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Shk 14:28 ,

Mersedes Benz

20 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 01:57 ,

mersedes benz w124 300 24V nafte

2 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 16:35 ,

Mersedes benz A170

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Jan 18:40 ,

Mersedes

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 18:55 ,

Benz

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 12:59 ,

Mersedes- Benz

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 08:20 ,

mersedes benz s 500 1999

14 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 17:44 ,

mersedes benz

43 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Dhj 18:45 ,

Shitet c220 nafte 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Dhj 19:21 ,

Okazion Mersedes Benz 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 16:02 ,

shitet mersedes viano 220 cdi

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 13:02 ,

⚡️Mercedes benz C class ⚡️

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Dhj 10:33 ,

Shitet mersedes 200 Avangard

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 16:59 ,

Okazion!!!

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 09:48 ,

mersedes 200 automat vit 95 super

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mersedes | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione