Mercedes c classe | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes c classe ,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes c classe Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:04 ,

AUTO LAMAJ mercedes c200

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 11:55 ,

Cerme e siperme

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 09:44 ,

Mercedes-Benz c classe 220 w204

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 07:24 ,

Mercedes benz

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 21:39 ,

Mercedes Benz C-classe me impiant gazi.

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 17:18 ,

Mercedes-Benz

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 18:51 ,

SHITET MERCEDES-BENZ C 200

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Pri 23:45 ,

Shes mercedes benz

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 16:10 ,

✅✅okazion

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 15:46 ,

Mercedes Benz 2003 c class

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 10:04 ,

Mercedes classe C 180

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Mar 19:49 ,

Mercedes-Benz Classe C

5 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 20:52 ,

Mercedes C220 dizel

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 18:58 ,

Shes mercedes benz

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 09:25 ,

Mercedes-Benz 200 Avantgarde

7 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 00:41 ,

Shes mercedes benz

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 23:53 ,

Shes mercedes benz

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Mar 15:01 ,

OKAZION Mercedes C220 Evo

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 08:27 ,

����Okazion ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 09:17 ,

Mercedes Benz C Classe Klas C220 CDI 2011 2012

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 09:17 ,

Mercedes Benz C Classe Klas C220 CDI 2011 2012

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 09:29 ,

shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Jan 17:45 ,

MERCEDES C220 CDI 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 20:52 ,

Okazion Mercedes Benz C-Classe c180 benzin gaz-05

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Jan 10:57 ,

Sw c klasse 220

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Jan 20:00 ,

Mercedes Benz C-Classe

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 00:01 ,

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 12:50 ,

Cerme e siperme

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 21:04 ,

��Okazion-E class viti 2002��

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 22:23 ,

Çerme e siperme

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 17:12 ,

Mercedes Benz classe c (W205) 220 Bluetec

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Dhj 22:48 ,

Shitet Cklas viti 2006 kambio automatike 220 cdi

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 18:28 ,

Mercedes benz

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 15:13 ,

Mercedes benz C classe 300 naft

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Tet 11:46 ,

Mercedes Benz C220 Cdi OKAZION

3 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 09:00 ,

Mercedes C Classe 200 CDI. Avantgarde

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 18:58 ,

Shitet Mercedes benz C classe

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Sht 22:02 ,

Shitet Mercedes C Classe 200

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 10:11 ,

Mercedes C classe 2015

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Gush 09:50 ,

SHITET

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 21:51 ,

Shitet Mercedes Benz W203

5 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 18:39 ,

Mercedes C-Classe 220 CDI Avantgarde

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 13:00 ,

Shes Mercedes Benz C-Classe 220 CDI Viti 2000

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 14:32 ,

Mercedes-Benz C-classe 220 CDI

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 14:57 ,

Mercedes C200 dizel

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 12:42 ,

mercedes benz

9 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 10:44 ,

Mercedes

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Shk 22:25 ,

MERCEDES BENZ C 220

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Dhj 17:25 ,

Mercedes C 180

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Dhj 11:27 ,

Mercedes C180 dizel

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes c classe | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione