Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz s clas | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 21
BMW , 12
Ford , 12
Toyota , 6
Citroën , 5
Volvo , 5
Opel , 2
Seat , 2
Fiat , 2
Honda , 2
Smart , 2
Renault , 2
Porsche , 2
MINI , 1
BAIC , 1
Cadillac , 1
Škoda , 1
Peugeot , 1
Subaru , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz s clas,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz s clas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:01
Linku:
,

OKAZION Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 03:02 ,

�� Renault Kangoo ��

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:02 ,

�� Mercedes-Benz GLC300 ��

29 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:18 ,

Seat ibiza 1,2 naft 2011 start stop

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:24 Dyqani ,

E cklas 220 cdi 0692606999

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:12 ,

Bmw 528 xi Benzin Gaz

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:12 ,

Bmw X5 Benzin Gaz look M 2012

11 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:12 ,

Mercedes S 500 + letra te sapoprera

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:12 ,

Mercedes S 550 benzin Gaz Prince

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:12 ,

Benz ClS 55 Amg Kommpressor

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:12 ,

Bmw 740 Li lungo

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:36 ,

��SHITET/NDËRROHET S-CLASS

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 ,

C300 2012 120.000KM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:35 ,

A6 2012 194 mije km

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:35 ,

S4 FABRIKE 120.000KM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:14 ,

Audi A8 4.2 Tdi viti 2014

29 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:14 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:14 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 21:11 ,

Mercedes C 6.3 Amg

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:05 ,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:05 ,

OKAZION Volvo XC60 Full ‼️Panoramic

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:02 ,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:01 ,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:01
Linku:
,

OKAZION Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:31
Linku:
,

Audi A4 2.0 Nafte Automat

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 ,

Audi Q3 45tfsi premium plus

40 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 16:51 ,

Toyota Yaris 1.4 Nafte Automatike 4500euro

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:53 ,

Benz 204 Benzin gaz C180

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:23 ,

Golf 7

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 14:23 ,

Ford Focus ST-LINE ZETEC SPORT OKAZION

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:56 ,

Mercedes Benz GL 350

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:56 ,

AUDI Q5

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:48 ,

Chevrolet Kalos benzine gaz 1.4

1 215 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:11 ,

BMW E90 325i Benzin-Gaz ne gjendje perfekte

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:59 ,

Mercedes-Benz C250 4Matic 2010 Full Opsion

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:09 ,

Pjese kembimi per Benz CLK 270 automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:09 ,

PJESE KEMBIMI W212 Kupe E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 07:13 ,

Subaru 1979

3 499 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Gush 19:25 ,

Ndërrohet me furgon Krafter/Sprinter ± diferencën.

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 19:25 ,

Ndërrohet me furgon Krafter/Sprinter ± diferencën.

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 18:34 ,

Garazhd Stacioni trenit 1020 m2 magazine

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Gush 17:58 ,

TOYOTA RAV4 AUTOMAT

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 14:16 ,

OKAZION ML 350 Bluetec AMG 90km origjinale / nderohet

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Gush 11:28 ,

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 11:17 ,

Ford focus Automat

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Gush 10:40 ,

Volvo XC60 R Line 3.0 Benzine Super Full Me Dogane 11800euro

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 19:14 Dyqani ,

Ford Fiesta Titanium benzin-gaz 2009 . 0675766607

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 16:38 ,

Autovetura

05 Gush 11:48 ,

Makina me qera me cmime te ndryshme duke filluar nga 10€

15 EUR /

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz s clas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione