Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz S 3.2 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz S 3.2,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz S 3.2 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:12 Makina , Durrës

C 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 10:52 Makina , Tiranë

Makin

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 13:40 Makina , Shkodër

SHITET S KLAS

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Gush 12:58 Makina , Durrës

Mercedes-Benz S class 3.2

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 11:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz R Class 3.2 Nafte Presidencial

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 10:56 Makina , Tiranë

R class 3.2 Nafte Presidencial I blere me porosi

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 13:06 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes benz S320

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Mar 17:07 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S-class OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 13:33 Makina , Tiranë

PORSCHE 5000 EURO BENZIN+GAZ ��������OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 17:08 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes benz S320

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 00:55 Makina , Elbasan

Shitet/Nderrohet Touareg 3.2 benzin-gas

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 12:00 Makina , Fier

Gjendje perfekt

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 11:26 Makina , Lushnjë

Mercedes-benz

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 21:09 Makina , Durrës

Audi A8L Full optional + Nderrohet

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 19:16 Makina , Durrës

SHITET BENZ S320 BENZIN GAZ AUTOMATIK VITI 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 09:26 Makina , Durrës

BENC S320 GAZ BENZIN AUTOMATIK LETRA DERI NDHJETOR 2021

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 17:57 Makina , Durrës

SHITET BENC S320 GAZ BENZIN AUTOMATIK FULL OPSION

180 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 08:28 Makina , Durrës

SHITET BENC S320 BENZIN GAZ AUTOMAT SUPER FULL

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 21:17 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S-class Lungo

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Tet 16:09 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz S Class

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 12:40 Makina , Kukës

Mercedes Benz. S class lungo 3.2

10 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Sht 11:33 Makina , Tiranë

MAKINA ME QERA TIRANE NGA 17 EURO DITA DHE MAKINA

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Jan 15:08 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ S VERSION LUNGO REXHINA

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 10:55 Makina , Pogradec

VW Golf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 10:18 Makina , Tiranë

AUDI A6 QUATTRO SHITET NDERROHET

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 16:05 Makina , Durrës

Mercedes S 320 benzin+gaz

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 14:05 Makina , Durrës

mercedes s clas

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 18:26 Makina , Kukës

mercedes-benz s 320

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Jan 18:26 Makina , Tiranë

mercedes-benz s 320

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Jan 17:18 Makina , Durrës

mercedes-benz s 320

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz S 3.2 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione