Mercedes Benz c klas | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 14
BMW , 10
Ford , 7
Fiat , 6
Toyota , 5
Citroën , 4
Renault , 4
Smart , 3
Opel , 2
Suzuki , 2
Honda , 2
Hummer , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Volvo , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes Benz c klas,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Benz c klas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:31
Linku:
,

Mercedes Benz C Class C200K Benzin Gaz 1.8 Kompresor 135Kv

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 08:11
Linku:
,

Mercedes Benz C Class C200K Benzin Gaz 1.8 Kompresor 135Kv

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 04:09 ,

Volkswagen Pasat Automat dsg 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:09 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:09 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:47 ,

���� OOOKAZIOOONNN B KLAS 2014 SHITET OSE NDERROHET����

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:52 ,

Okazion CC 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:53 ,

Mercedes Benz C250 dizel 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:43 ,

FORD FIESTA- VITI 2010/1.6 DIESEL-ECONETIC☘✅E SAPOARDHUR!

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:43 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE✅SAPOARDHUR NGA BELGJIKA✅PERFEKT

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:41 Dyqani ,

Mercedes benz C klas sapo ardhur

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 Dyqani ,

Shitet Mercedes benz C-klas 220 viti 2007

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 Dyqani ,

MERCEDES BENZ C 220 AVANGARDE SUPER

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:03 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:52 ,

Okazion mundesi nderrimi

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:13 ,

Shitet

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:07 Dyqani ,

C 250 v6 amg package fuulll baxha 4 matic 4x4

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 ,

Mercedes Benz C Klas 204 220 Cdi Avantgard

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:40 Dyqani ,

Mercedes-Benz C klas Benzin

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:38 ,

❌OKAZION GOLF 5 1.4 BENZIN + GAZ ( PRINS ) ����❌

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:02 ,

Mercedes c 220 ..LETRAT E SAPO PAGUERA...

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:01 ,

Mercedes c 220 avangard..letra te sapopaguera..

6 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:56 ,

Mercedes Benz 220 cdi 2001

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:37 ,

Smart ���� Automatike

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:36 ,

Suzuki ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:36 ,

FIAT ���� IDEA

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:36 ,

Jaguar xf ����

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:36 ,

Citroen ���� Picaso

2 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:36 ,

Mercedes - benz ����

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:35 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:31
Linku:
,

Mercedes Benz C Class C200K Benzin Gaz 1.8 Kompresor 135Kv

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:29 ,

❌❌Shitet Bmw 320d (❌❌

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:28 ,

Bmw x3 2.0 benzin/gaz

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:27 ,

MERCEDES BENZ C 220 CDI,VITI 2005������������

4 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:23 ,

MERCEDES BENZ C 220 CDI,,VITI 2007 SUPER GJENDJE

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:21 ,

MERCEDES BENZ C 220 CDI,VITI 2006������

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:05 ,

MERCEDES C KLAS 204 AUTOMAT VITI 2010 EURO 5

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:58 ,

SHITET MERCEDES BENZ C 220 AUTOMAT

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:49 ,

VW GOLF 5 AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 ,

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 Nafte

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:48 ,

MERCEDES C300 Benzin / GAZ

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 ,

SHITET C KLAS 200 CDI NAFTE VITI 2005 AUTOMAT OKAZION

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:48 ,

SHITET C KLAS 63 AMG 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 18:47 ,

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:45 ,

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 200 AUTOMAT W

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:45 ,

Mercedes benz c klas automat 2005 203

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:25 ,

Shitet C Klas Viti 2011 300 Benzine Gaz (TNG) 9 euro okazion

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:57 ,

Mercedes Benz C Klas.2008.Navi.Lekure.Kamer

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:56 ,

Mercedes Benz C Klas ,200 CDI .Manual

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes Benz c klas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione