Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz E Class 200 CDI | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 33
BMW , 28
Ford , 18
Toyota , 9
Opel , 9
Nissan , 5
Smart , 5
Hummer , 4
Hyundai , 4
Honda , 4
Seat , 3
Cadillac , 3
Fiat , 3
Citroën , 3
Subaru , 3
Škoda , 2
Renault , 2
Mazda , 1
MINI , 1
Kia , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Dodge , 1
Bentley , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes Benz E Class 200 CDI,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Benz E Class 200 CDI Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:43
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara 2.2 Automat Viti 2012 ✅

7 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:53
Linku:
Makina , Fier

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:14
Linku:
Makina , Durrës

SHITET MERCEDES BENZ E250 w212

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 01:49 Makina , Tiranë

Bmw seria 3 2.0 naft manual 177hp

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:55 Makina , Fier

B 180 NAFT 2008 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

3 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46 Makina , Fier

BMW 330 NAFT 2006 (LOOK M-POWER 2010)

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46 Makina , Fier

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2012 FULL OPSION

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:43 Makina , Fier

C 300 BENZIN 2009 SUPER GJENDJE

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:43 Makina , Fier

OPEL 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMATIK 2005 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

2 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:43 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2017 FULL OPSION AMG LOOK

32 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:43 Makina , Tiranë

AUDI Q5 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

18 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:43 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 BLUETEC FULL OPSION

20 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:40 Makina , Tiranë

RANGE ROVER 3.6 NAFT 2008 FULL OPSION

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:40 Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:01 Makina , Tiranë

Shitet golf 6 benzin gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:58 Makina , Tiranë

Cadillac escalade 6.2 V8 okazion

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:58 Makina , Tiranë

BMW 750i FULL

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:58 Makina , Tiranë

BMW 730Li 2014 benzin gaz 100%full

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:58 Makina , Tiranë

HUMMER H2 FULLLL

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:54 Makina , Tiranë

Disqe bmw 20 M

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:54 Makina , Tiranë

Mbrojtese stopi hummer h2

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:06 Makina , Tiranë

Shitet o ndrrohet Nissan Murano 3.5 Benzine/ Gaz viti 2008

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:53 Makina , Fier

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 Makina , Korçë

❌SHITET C180 KOMPRESSOR/AUTOMAT/211.000KM❌����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 Makina , Korçë

❌SHITET C200 kompressor AMG-LINE/AUTOMAT/VITI 2010❌����

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 Makina , Korçë

❌SHITET E350 CDI AMG-LINE/AUTOMAT/208.000 KM❌����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 Makina , Korçë

❌SHITET HONDA CR-V 2.2 iCDTi 4x4/MANUAL/VITI 2007❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:45 Makina , Korçë

❌SHITET VW CADDY LIFE 1.9TDI/MANUAL❌����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

Shitet Bmw X5 full opsions xdrive3.0i

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

Shitet: Dodge charger sx-t 2012 okazion

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE 350 Bluetec 2016 Diesel

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:32 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel Evo / Automat 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:32 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Evo / Avangarde / Automat

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 Makina , Gramsh

SHITET ose NDËRROHET ME MAKINE ME TE VOGEL

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 Makina , Tiranë

ML350 CDI 157000 km PANORAMA SAPO ARDHUR

19 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:14
Linku:
Makina , Durrës

SHITET MERCEDES BENZ E250 w212

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:55 Makina , Tiranë

Audi Q3 45tfsi premium plus

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 19:45 Makina , Tiranë

2012 Mercedes-Benz C-class C 200 CDI 136 hp automat navi AA

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:29 Makina , Mallakastër

Hyundai ix35 Motorr 2.0 Naft

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:13 Dyqani Makina , Durrës

❌Nissan Qashqai +2 Automat 2.0 naft 0675766607❌

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:11 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:11 Makina , Tiranë

SKODA FABIA 1,6 diesel SW

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:34 Makina , Fier

E220 cdi Elegance manual

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:04 Makina , Vlorë

GLK 220 CDI BlueEfficency 4Matic 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:55 Makina , Pogradec

Shitet Volkswagen Caddy LIFE 1.9 TDI, 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:55 Makina , Pogradec

HONDA CR-V 2.2 i-CDTi 4x4

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:52 Makina , Fier

Mercedez-Benz C220 Viti 2008 Avangarde W204

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:52 Makina , Fier

Hyundai ix35 Naft 2.0 4x4

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:46 Makina , Durrës

Benz 204 Benzin gaz C180

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:46 Makina , Fier

A 160 BENZIN AUTOMATIK 2002 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

1 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:23 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ B CLASS

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:19 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E350 CDI/AMG LINE /FULL OPTION

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes Benz E Class 200 CDI | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione