Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes 5000 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 3
Audi , 3
Lotus , 1
Bentley , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes 5000,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes 5000 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:26 Makina , Fier

Shitet Truall+Ndertes Fabrika Prodhimit Tubove+profileve

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 16:25 Makina , Korçë

C 300 4matic

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 22:47 Makina , Tropojë

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 22:47 Makina , Tiranë

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Sht 22:47 Makina , Tiranë

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Sht 22:47 Makina , Tiranë

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Gush 17:49 Makina , Tiranë

10k Followers 28$

25 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Gush 17:47 Makina , Tiranë

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Gush 17:47 Makina , Tiranë

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Gush 17:44 Makina , Tepelenë

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Gush 17:44 Makina , Tiranë

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Gush 17:40 Makina , Tiranë

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Gush 14:28 Makina , Durrës

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Gush 14:24 Makina , Tiranë

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Gush 14:24 Makina , Tiranë

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Gush 14:18 Makina , Tiranë

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 04:37 Makina , Tiranë

Audi A5 3.0 quatro S-line

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 12:16 Makina , Durrës

benz

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Shk 13:20 Makina , Shkodër

Mercedes benz c 220

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 21:40 Makina , Gjirokastër

Shitet Mercedes Benz E class 2002

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Nën 00:56 Makina , Berat

Mercedes Benz

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Tet 02:34 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 5000 benzine

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Tet 17:31 Makina , Vlorë

shitet

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 01:11 Makina , Tiranë

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Tet 08:54 Makina , Tiranë

Shitet B class 200

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 22:04 Makina , Fier

mercedes benz

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 17:50 Makina , Tiranë

OKAZIONShitet Mercedes-Benz Bclas 180 CDI sport 2008 automat

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 22:09 Makina , Tiranë

Shitet mercedes C class super gjendje!

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 12:45 Dyqani Makina , Lezhë

Shitet Mercedes CL 500 AMG

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 11:54 Makina , Tiranë

Mercedes- Benz

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 17:38 Makina , Lezhë

Mercedes Benz E200 CDI

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 14:27 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet e270 cdi automat w211

450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 20:47 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet E270 cdi w211

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 11:35 Makina , Kurbin

mercedes benz 220

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Korr 22:03 Makina , Tiranë

Mercedes Benz benzinë+gas

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 21:00 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz C class 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 19:27 Makina , Vlorë

Okazion shitet mercedes benz cls 5000

26 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Jan 11:23 Makina , Vlorë

mercedes-benz

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 19:56 Makina , Vlorë

Shitet mercedes benz

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 11:59 Makina , Tiranë

Makina ne shitje

50 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Sht 16:15 Makina , Tiranë

Mercedes C Class “2019”

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 17:18 Makina , Berat

Mercedes Benz C 180 KOMPRESSOR1 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 16:09 Makina , Tiranë

Mercedes c class w 203 avangarde 2003

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 09:35 Makina , Tiranë

Mercedes c class w 203 avangarde 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 17:17 Makina , Tiranë

Mercedes benz c220

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 08:23 Makina , Tiranë

Mercedes benz c-clas luk amg

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 13:16 Makina , Tiranë

shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Pri 18:31 Makina , Durrës

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 15:55 Makina , Tiranë

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 22:00 Makina , Tiranë

Mercedes S 140

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes 5000 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione