Mercedes 220 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 11939
Audi , 125
BMW , 95
Ford , 54
Toyota , 32
Fiat , 31
Opel , 29
Nissan , 17
Renault , 15
Land Rover , 14
Peugeot , 13
Smart , 10
Chrysler , 8
Porsche , 8
Hyundai , 7
Citroën , 7
Jeep , 7
MINI , 5
Volvo , 5
Honda , 5
Jaguar , 4
Saab , 4
Mazda , 3
Škoda , 3
Lancia , 3
Seat , 2
Suzuki , 2
Dodge , 2
Bentley , 2
Chevrolet , 2
Isuzu , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Acura , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
MG , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes 220 , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes 220 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Shk 20:47
Linku:
,

Mercedes Benz c 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:17
Linku:
,

Mini Cooper

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Shk 17:08
Linku:
,

Meecedes-Benz oferten

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet Urgjent ✅ MERCEDES BENZ C-220-CDI

250 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 20:26
Linku:
Dyqani ,

❌❌super Okazion! Ml320 bluttec❌❌

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 07:05 ,

Shitet Vw Touran Super Gjendje

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:05 ,

Shitet Bmw Seria 525i Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:05 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:04 ,

Mercedes benz c class 220

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:04 ,

MERCEDES BENZ C 220 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:04 Dyqani ,

C CLASS 220✅ AUTOMATIK✅ VITI 2005✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:04 ,

MERCEDES BENZ E 220 CDI BLUE EFFICIENCY AVANTGARDE FULL

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:03 Dyqani ,

✅C-CLAS 220CDI VITI 2007✅ GJENDJE PERFEKTE✅

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:03 ,

Mercedes-Benz C KLAS 220 CDI AVANTGARDE FULL OPTION DESIGNO

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:00 ,

Shitet Mercedes C 220 Super Gjendje

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:59 ,

MERCEDES C 220 - AVANTGARDE - AUTOMAT - 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:59 ,

Mercedes Benz E220

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:49 ,

VW GOLF 5 AUTOMAT 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:49 ,

TOYOTA YARIS 1.4 Nafte AUTOMAT

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:49 ,

Mercedes C clas 220 automat

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:48 ,

Mercedes C300 Benzin / GAZ

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:46 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:46 Dyqani ,

E220 MOTORR EVO AUTOMAT SAPO ARDHUR GJERMANIA

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:45 ,

Mercedes

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:45 ,

Mercedes Benz C-class 220 -13

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:31 ,

Shitet Mercedes c clas 203 Automat viti prodhimit 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:31 ,

***Benz C200 CDI AUTOMAT EVO 2007 super gjendje**

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:31 ,

Shitet Mercedes Benz c clas 204 Automat viti 2010.

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 05:21 ,

MERCEDES C 220 AUTOMATIC 2004 ME DOGANE TE PAGUAR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:42 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:30 ,

❌SHITET A CLASS 150 BENZINE+GAZ VITI 2007❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:22 ,

Blej Makina gjitha Llojet KESH �� 068 53 54 949

2 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:12 ,

AUDI A4 1.6 benzin-gaz

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 ,

MERCEDES-BENZ C CLASS 220 NAFT VITI 2008

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:50 ,

BENZ E CLASS 220 NAFT AUTOMAT VITI 2005 SUPER GJENDJE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:50 Dyqani ,

Smart fourfour sapoardhur nga zvicra 90 mij km

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:50 Dyqani ,

Porsche cayenne platinium edition 2015 facelift

49 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:50 Dyqani ,

Okazion C 280 v6 benzine 4x4 2006 nga zvicra

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 ,

MERCEDES B CLASS 180 CDI NE GJENDJE PERFEKTE

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:34 ,

FIAT BRAVO 1.4 BENZINE AUTOMATIK PERFEKT

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:26 ,

Mercedes Benz c class 220 bluetec

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:22 ,

A clas • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:22 ,

Fiat Punto • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:22 ,

Mercedes Benz A-class • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:22 ,

Fiat Punto Viti 2000 Manual 1.2 Benxin Letra der Shkurt 2022

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:18 ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI PERFEKT

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:16 ,

GLK 220 AUTOMAT Viti 2009

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 ,

Range rover autobiography

50 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:08 ,

Cls nafte gjendje perfekte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:06 ,

Benz Mercedes C CLASS 220 automat full full ✅✅✅

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes 220 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim