Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes 1990 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes 1990,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes 1990 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Nën 17:28 Makina , Tiranë

SE260 SEL W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 17:21 Makina , Shkodër

Mercedes benz

2 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Gush 17:04 Makina , Tepelenë

Shitet Mercedes Benz 200 W124

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Korr 10:35 Makina , Vlorë

Shitet benz 2.5 naft me letra deri ne dhjetor

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 20:39 Makina , Tiranë

Mercedes Benz w 124 Automatic 200d Naft ⛽

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 17:15 Makina , Tiranë

Shitet 190 2700€

2 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 19:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benz w 124 naft 200d manual

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 19:17 Makina , Kurbin

Merzedes Benz E 200

2 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Jan 16:17 Makina , Tiranë

✅Mercedes Benz W 124 E ✅Motorri 2.5

1 999 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Dhj 18:41 Makina , Korçë

Mercedes Benz 200D 1990

1 590 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 13:53 Makina , Durrës

Mercedes Benz 200 D

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 14:38 Makina , Krujë

Benz 200 shitet

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 03:27 Makina , Tiranë

Mercedes Benz w 124 Automatic.2.5.viti 1990

1 899 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Nën 19:09 Makina , Tiranë

Mercedes 190 e

239 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 11:43 Makina , Shkodër

Mercedes benz 2.7 Mitsubishi pajero 2,5 1990

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 01:13 Makina , Tiranë

Mercedes Benz w 124 Automatic.2.5.viti 1990

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Korr 21:09 Makina , Durrës

Audi A8L Full optional + Nderrohet

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 12:17 Makina , Durrës

Mercedes Benz G230

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Mar 21:08 Makina , Fier

Mercedes Benz 200

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 18:35 Makina , Tiranë

shitet

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 12:14 Makina , Durrës

Furgon Mercedes

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 08:19 Makina , Përmet

Shitet

1 500 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 01:04 Makina , Fier

Mercedes E250 Naft Super gjendje Mundsi Nderrimi

1 450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Shk 08:57 Makina , Berat

shitet

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 20:38 Makina , Pogradec

Mercedes Benc 124 Karavan

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 13:31 Makina , Bulqizë

Mercedes benz

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 15:37 Makina , Tiranë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 18:24 Makina , Kurbin

Makin ne shitje

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 17:23 Makina , Lushnjë

Mercedes

2 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Dhj 13:57 Makina , Lushnjë

Mercedes

2 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Nën 23:47 Makina , Mat

Mercedes-Benx 190

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 17:08 Makina , Tiranë

okazion

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 17:34 Makina , Berat

Mercedes

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Sht 16:24 Makina , Berat

Viti 1990

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Sht 17:10 Makina , Korçë

Mercedes 250

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 17:10 Makina , Korçë

Okazjonn

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 16:37 Makina , Tiranë

Shitet Makine Mercedes-Benz

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 14:32 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 00:16 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz E200

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Korr 20:32 Makina , Tiranë

Benz mercedes e 200 1990

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Korr 03:07 Makina , Vlorë

Kerkoj Mercedes Benz E300 TD te vitit 1990-1993

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: > 500 000
21 Korr 19:43 Makina , Berat

Mercedes benz

150 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 15:42 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 12:28 Makina , Elbasan

Mercedes-Benz

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 11:00 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 20:48 Makina , Librazhd

Mercedes Benz

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 14:17 Makina , Fier

Shes benc e 250

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 22:18 Makina , Shkodër

Kamjon

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Mar 17:00 Makina , Durrës

Mercedes Benz w124

1 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes 1990 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione