Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 80546
Audi , 495
BMW , 300
Ford , 215
Volvo , 149
Toyota , 133
Opel , 109
Land Rover , 104
Fiat , 87
Jeep , 50
Renault , 46
Nissan , 45
Peugeot , 45
Ssangyong , 42
Chrysler , 41
Porsche , 39
Smart , 38
Seat , 34
Citroën , 33
Škoda , 20
Hyundai , 20
Acura , 18
Mitsubishi , 17
Mazda , 15
Alfa Romeo , 15
Chevrolet , 13
Honda , 12
MINI , 10
Jaguar , 10
Dodge , 10
Lancia , 10
Suzuki , 8
Daewoo , 8
Kia , 7
Aixam , 7
Bentley , 6
Hummer , 5
Daihatsu , 5
BAIC , 4
Alpina , 4
Saab , 4
GMC , 4
Ferrari , 4
Cadillac , 3
Subaru , 3
Isuzu , 2
Buick , 2
Maserati , 2
Rover , 2
Bugatti , 2
Lotus , 1
Dacia , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Morgan , 1
Tata , 1
Maybach , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes ,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:02
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF - 1.6 TDI AUTOMAT 2013

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:51
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes-Benz E 250 Bluetec 4Matic Panorama

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E320 gaz 100%

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Sot 16:26
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz GLE350D 4MATIC

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:39
Linku:
Makina , Tiranë

Mazda 3 viti 2006 - 1.6 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 21:07 Dyqani Makina , Durrës

2012 Mercedes Benz C300 ��AMG PACKAGE�� 80k Milje ✅

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 21:07 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Vito 2.2 (113) VP 2013!!OKAZION PER PAK DIT!!

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:07 Makina , Tiranë

Okazion M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 21:06 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:06 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:08 Dyqani Makina , Durrës

2016 Mercedes Benz GLE 350d ��FULL OPTIONS��

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 21:05 Makina , Tiranë

Okazion shitet Mercedes-Benz E 220 CDI Avantgarde! Viti 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:03 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 Makina , Pogradec

EVO 220

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 21:03 Makina , Shkodër

Mercedes benz c200

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:01 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GL420 -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:01 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C-Class w205 super gjendje

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 21:01 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML63 BENZINE- 09 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:58 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML63 BENZINE-GAZ -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 Makina , Elbasan

Mercedes Benz w203

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:50 Makina , Durrës

Mercedes benz S350

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:50 Makina , Fier

E Class Full Opsion 300 Benzin (pa taks luksi) ideal per Gas

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:50 Makina , Durrës

Mercedes Benz E220 CDI

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:48 Makina , Tiranë

Shitet për arsye emigrimi

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:48 Makina , Tiranë

⚠️Mercedes-Benz AClass 1.8 cdi⚠️

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:47 Makina , Kukës

Mercedes-Benz E Class 2014

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:42 Makina , Tiranë

BMW X5 M50d 381hp

36 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:42 Makina , Tiranë

AUDI A5 2.0TDI quattro-2017

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:42 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz S350 bluetec 4Matic Lungo

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 20:40 Makina , Durrës

Okazion Mercedes Benz ML 350 ne supergjendje

16 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:39 Makina , Fier

Mercedes W140 S500 Lungo Versioni me full!!!

12 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 20:38 Makina , Durrës

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:37 Makina , Durrës

��BMW 335d VITI 2007 3.0 Nafte seria 3 coupe

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:37 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ EVO-350 BENZIN-GAZ FULL OPTION

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:37 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:37 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C250 CDI 0672256330

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:36 Makina , Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:36
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes-Benz GLK 250 Bluetec

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:36 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ GLK 220 CDI “2012”BLUEEFFICIENCY FULL OPTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:36 Makina , Tiranë

Audi Q5 FACELIFT 8G PANORAMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:36 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3 F30 FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:35 Makina , Tiranë

Audi Q5 3.0 TDI 8G PANORAMA 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:35 Makina , Tiranë

Land Rover FREENLANDER PANORAMA TD4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:37 Makina , Tiranë

Range Evoque Dynamic 9G Tronic AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:34 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (Rouge)2017 Benzine-Gaz 7G Tronic

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:34 Makina , Tiranë

Bmw F11 535xd X- DRIVE seria 5 M-POWER - PACKET

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:33 Makina , Tiranë

Volvo X90 INDIVIDUAL iNSCRIPTION

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 20:33 Makina , Tiranë

Bmw X3 2016 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:34 Makina , Tiranë

Golf 7 2.0(Nafte) 2015 INDIVIDUAL

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:31 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:32 Makina , Tiranë

C class 2011

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:28 Makina , Tiranë

VW GOLF 6---2010--1.6 nafte

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:28 Makina , Tiranë

VW CADDY MAXI 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:30 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 AUTOMAT

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione