Mecedes | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 1
Ford , 1
Opel , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mecedes,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mecedes Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:55 ,

mecedes benz E240 viti 1982

8 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:55 ,

Okazion 3400 euro mecedes benz E220 OSE NDROHET me Kamper

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 23:47 ,

●Mecedes Benz B180 Avangarde 2008●

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:18 ,

ULJEEE!!!Shitet Mecedes Benz B Class,ne gjendje te shkelqyer

3 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 19:40 ,

Shitet Benz C180 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 10:05 ,

Mecedes Benz

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 13:04 ,

Mecedes -benz viti 2012 C250 4Matic benzine

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 12:33 ,

Shitet Mecedes model 124

160 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 15:06 ,

Mercedes Sprinter 316 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 22:50 ,

Shiret E class 250 me 170,000 km origjinale

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 13:19 ,

Mercedes C klas

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Mar 10:13 ,

Mecedes benz 220

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 12:57 ,

Shitet mecedes benz

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 13:04 ,

mecedes sport edition c220 amg

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 18:55 ,

shitet

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 17:19 ,

Mecedes Benz C 220

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 22:06 ,

Mecedes-Benz 270 look AMG 5.5 sport

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 16:16 ,

Mercedez A-class

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Jan 10:55 ,

Mecedes c 220 diesel viti 2006 evo

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 11:47 ,

mecedes-benz E220

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Jan 14:20 ,

Mecedes c 220 diesel viti 2006 evo

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 17:07 ,

mecedes automat

5 000 EUR

25 Dhj 15:33 ,

Mecedes E klas 220

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 20:32 ,

Mecedes-Benz

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 13:51 ,

Mecedes-benz

2 300 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Dhj 19:17 ,

Mecedes Benz C class220

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 21:16 ,

C class 220 cdi

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Nën 23:03 ,

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 15:14 ,

Mercedes benz c220

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 12:25 ,

Okazion nga Kanadaja

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 19:46 ,

Mecedes BENC

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 20:11 ,

Mercedes Benz E270cdi okazion shitet ose Nderrohet

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 16:27 ,

Shitet Mercedes Benz

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Tet 14:19 ,

Mercedes benz c270 automat nafte

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 21:35 ,

Mecedes Benz

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Tet 11:29 ,

OKAZION SHITET MECEDES BENZ EVO 220 VITI 2007SHI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 09:40 ,

Mecedes benx 270 CLK nafte

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 23:59 ,

Mercedes-Benz E250 Bluetec

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Tet 18:39 ,

Mecedes BENC

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 15:44 ,

Mercedes Benz S 320

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 20:15 ,

Mecedes-benz E270 CDI

3 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Sht 17:12 ,

Mecedes Benz ML BLUETEC (SHITUR.. EDHE 1 GJENDJE)

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 10:06 ,

Mecedes Benz C class 220

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 09:32 ,

mecedes ML

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 21:20 ,

Mecedez Benz a class

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 17:22 ,

Mercedes

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 19:02 ,

Mecedes Benz 270

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 10:01 ,

Mecedes c-clas 220

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 14:04 ,

shitet

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mecedes | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione