Me nderrim | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1251
BMW , 499
Audi , 413
Ford , 197
Opel , 90
Toyota , 80
Fiat , 70
Renault , 67
Land Rover , 65
Peugeot , 53
Porsche , 49
Smart , 42
Citroën , 32
Alfa Romeo , 30
Jeep , 29
Mitsubishi , 28
Volvo , 28
Nissan , 24
Seat , 21
Hyundai , 19
MINI , 18
Chevrolet , 18
Mazda , 17
Chrysler , 15
Honda , 15
Suzuki , 14
Kia , 14
Jaguar , 14
Ssangyong , 12
Lancia , 10
Škoda , 7
Rover , 6
GMC , 4
Saab , 3
Hummer , 2
Maserati , 2
Cadillac , 2
Infiniti , 2
Subaru , 2
Tata , 2
Dacia , 1
Acura , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me nderrim,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me nderrim Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:32
Linku:
,

‼️Mercedes Benz ML350 Bluetec Diesel Sapo Ardhur‼️

18 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:28
Linku:
,

OKAZION Audi A3 2.0 Benzin, Manual Sapo ardhur nga Zvicra 05

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34
Linku:
,

Shitet mundesi nderrimi CLA AMG Line

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:26
Linku:
,

Shitet mundesi nderrimi CLS nafte 320 pa taks lluksi

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39
Linku:
,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 16:05 Dyqani ,

Mazda 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:05 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:05 Dyqani ,

Volvo XC60 4X4 Automatik

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:05 Dyqani ,

VW GOLF 2.0 TDI 2009

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:05 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 220 CDI 2009

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:05 Dyqani ,

Ford Fusion 1.4 Diesel

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:05 Dyqani ,

Volkswagen Touran 1.9 TDI

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:05 Dyqani ,

Toyota Corolla 1.4 D-4D Automatik

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:05 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 Dyqani ,

Mazda 6 - 1.8 Benzin

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:04 Dyqani ,

Audi A4 quattro 2009

7 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:04 Dyqani ,

BMW 120d

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:04 ,

Bmw 2.0naft 2002 (NDERROHET)

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:03 Dyqani ,

Toyota Avensis 2009

6 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:03 Dyqani ,

Fiat Bravo 1.6 Diesel

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:03 Dyqani ,

Toyota Avensis

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:03 ,

Opel Astra.(GTC)1.6.Automat.06.����

3 595 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:03 Dyqani ,

Ford Fiesta

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:02 Dyqani ,

Ford Fusion 1.4 Diesel

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:02 Dyqani ,

Ford Focus

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:02 Dyqani ,

VW Polo 1.4 Diesel

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:02 Dyqani ,

VW Touran 2.0 TDI

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:01 Dyqani ,

Toyota Avensis

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:01 Dyqani ,

Toyota Yaris 1.4 Naftë

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:01 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:01 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 180 Kompressor

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:01 Dyqani ,

Ford Focus 09

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:01 Dyqani ,

Mercedes-Benz C klas Benzin

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:00 ,

W204 C 300 4Matic !!!!!! OKAZIONN !!!!! Mundesi nderrim

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:00 Dyqani ,

Ford Kuga

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:00 Dyqani ,

Honda Jazz

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:00 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 180 Kompressor

4 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:59 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 220 CDI

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:59 Dyqani ,

OPEL CORSA 1.3D U

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:59 Dyqani ,

Peugeot 307-1.6 HDI

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:59 Dyqani ,

Toyota Corolla Verso

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:59 Dyqani ,

Ford C-Max

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:59 Dyqani ,

Toyota Avensis

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:59 Dyqani ,

Ford CMax Ghia

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:59 Dyqani ,

Opel Combo

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:58 ,

VW CADDY 1.6 TDI, NAVI, 2012, KLIMA, 186000km

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:58 ,

Okazion Porsche Cayenne GTS������

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:58 ,

Mercedes-Benz C 300 benzine, AMG, Automt, 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me nderrim | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione