Me keste | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Toyota , 61
Ford , 48
Audi , 33
Fiat , 25
BMW , 20
Smart , 19
Citroën , 16
Opel , 15
Seat , 13
Renault , 11
Nissan , 10
Peugeot , 9
Volvo , 9
Kia , 6
Škoda , 6
Hyundai , 6
MINI , 5
Rover , 5
Jeep , 5
Lancia , 4
Suzuki , 3
Jaguar , 3
Daihatsu , 3
Mazda , 1
Dacia , 1
Cadillac , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Daewoo , 1
Subaru , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me keste , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me keste Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

HYNDAI ATOS - Shitet URGJENT me çmim SPECIAL..

80 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 14:47
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz C-220

950 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Shitet Urgjent FORD C-MAX

430 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Fiat Stilo

80 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet FORD FOCUS

150 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:27 Dyqani ,

Opel corsa 2008 93,000 Km me liber sherbimesh!

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:26 Dyqani ,

Opel Corsa 1.2 Edition 2011 Gjendja Perfekte!

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:26 Dyqani ,

Peugeot 308 1.6 HDi Premium Full Panoramike

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:35 ,

toyota corolla verso 2.2 naft

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:31 ,

okazion suzuki swift 1.3 benzin automatik

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:20 Dyqani ,

VW SHARAN 2.0 NAFTE 2006 MANUAL SWISS U SHIT FLM

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 Dyqani ,

FORD FIESTA AUTOMAT 1.6 BENXIN SWISS U SHIT FLM

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:14 Dyqani ,

TOYOTA COROLLA VERSO NAFTE SWISS AUTO U SHIT FLM

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:12 Dyqani ,

TOYOTA COROLLA VERSO NAFTE SWISS AUTO U SHIT FLM

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:09 Dyqani ,

Audi A4, 2009, 2.0 Benzine, Automat

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:08 Dyqani ,

GOLF 5 AUTOMAT NAFTE 2.0 SWISS AUTO U SHIT FLM

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:02 Dyqani ,

VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN SWISS AUTO EXPERT

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:25 Dyqani ,

MERCEDEZ BENZ VIANO 2010 SWISS AUTO

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:02 Dyqani ,

PEUGEOT 3008, VITI 2017, AUTOMATIKE, 1.6 HDI NAFTE

16 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:58 ,

WOLSWAGEN BETLE. VITI 1974. 1.2 BENXIN

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 70-at
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:58 ,

FORD FUZION. VITI 2005. 1.4 NAFTE. TITANIUM

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:57 ,

BMV SERIA 5. 530 DIZEL. AUTOMAT. MUND NDRIMI

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:57 ,

WOLSWAGEN GOLF 5. VITI 2005. 1.9 NAFTE

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:57 ,

BMV SERIA 5. 3.O NAFTE. AUTOMAT. M/ NDRIMI

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:57 ,

MERCEDES BENC . VITI 2008 220 CDI. MUN/ NDRIMI

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:21 ,

Skoda 1.9 naft viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:50 ,

Hyundai Santa Fe 2018 / Shitet-Nderrohet Apartament ose Tok

29 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:25 ,

MERCEDES BENC. VITI 2010. BLU EFICENT. M/ NDRIMI

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:47 ,

SHITET TOYOTA AVENSIS AUTOMAT BENZINE

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:13 Dyqani ,

SUZUKI GRAND VITARA 2.0 BENZINE 4X4 U SHIT FLM

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:02 ,

Toyota auris

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:18 Dyqani ,

RENAUL SCENIC

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:17 Dyqani ,

SEAT ALTEA XL

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:15 Dyqani ,

JAGUAR X-TYPE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:14 Dyqani ,

OPEL ASTRA

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:14 Dyqani ,

TOYOTA COROLLA VERSO

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:13 Dyqani ,

VW GOLF 5 GOAL

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:05 Dyqani ,

SEAT ALTEA XL

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:44 Dyqani ,

Auto City - Ford Focus,2008,Automat ��������

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:39 Dyqani ,

MERCEDEZ-BENZ C KLASSE 240 4X4

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:38 Dyqani ,

VOLVO V 50

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:36 Dyqani ,

NISSAN MICRA

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:36 Dyqani ,

SKODA OKTAVIA SW

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:35 Dyqani ,

TOYOTA AURIS HYBRIT

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:34 Dyqani ,

VW GOLF 6

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:33 Dyqani ,

VW TIGUAN

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 11:32 Dyqani ,

FIAT GRANDE PUNTO

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:32 Dyqani ,

SEAT TOLEDO

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:32 Dyqani ,

MERCEDEZ-BENZ A KLASSE 160CDI

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:30 Dyqani ,

SKODA OKTAVIA

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:17 ,

Shitet Reno Scenic Pa letra ( mundesi blerje me keste)

1 125 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 10:23 Dyqani ,

Auto City - Citroen,2010,Automat ���� ����

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:23 Dyqani ,

Auto City - Volvo V50 2.0 Nafte

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:01 Dyqani ,

Mercedes Benz E 250 ����

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:01 Dyqani ,

Mercedes Benz C 220 ����

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me keste | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim