Mazda bt 50 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mazda , 7
25 Tet 16:09 ,

Mazda-bt50 4x4 2.5 nafte viti 2007...7500 euro

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 21:49 ,

Mazda BT-50

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 06:32 ,

Mazda BT 50

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 08:09 ,

Mazda bt 50 dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Shk 19:26 ,

MAZDA B-50

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Jan 15:13 ,

Mazda BT-50, Viti 2011

11 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 10:54 ,

Mazda BT-50 -04

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 10:50 ,

Mazda BT- 50 -07

10 500 EURNë fillim