Maserati grandturismo | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Maserati , 1
23 Shk 17:52 ,

Maserati Grandturismo S F1 mc 4.8 440 ps

57 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Në fillim