Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Maserati - Makina Të gjitha në Shqipëria

Maserati , 75
Audi , 53
BMW , 12
Fiat , 3
Citroën , 2
Ford , 2
Honda , 1
Lancia , 1
Opel , 1
Porsche , 1
Smart , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Maserati,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Maserati Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:16 Makina , Tiranë

Maserati Quattroporte OKAZION

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:10 Makina , Tiranë

MASERATI QUATTROPORTE-09 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 15:19 Makina , Durrës

MASERATI GRANTURISMO 4.7 V8 S

52 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 13:11 Makina , Tiranë

BMW SERIE 1 120D 2.0 DIESEL VITI 2014

6 699 EUR

30 Maj 20:39 Makina , Elbasan

BMW E90 325i ne gjendje perfekte( Benzin-Gaz)

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 12:12 Makina , Tiranë

Shitet Maserati Levante SQ4 e sapo targuar!!!

48 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Maj 13:46 Makina , Tiranë

Maserati GHIBLi

37 000 EUR

12 Maj 17:59 Makina , Tiranë

Shitet / ndrrim me prone

38 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Maj 22:43 Makina , Tiranë

Maserati GTS 530hp

35 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Maj 15:49 Makina , Durrës

Maserati quattroporte

17 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 23:14 Makina , Tiranë

Servis dhe pjese kembimi per smart

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 05:24 Makina , Durrës

Maserati

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Pri 16:50 Makina , Fier

Maserati Quattroporte V6 3.0 S +355696060357 whatsapp Busine

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Pri 13:10 Makina , Tiranë

Maserati

32 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 17:29 Dyqani Makina , Tiranë

MASERATI GRANTURISMO Viti Prodhimit Fundi 2009 4.7 Benzin

30 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 23:55 Makina , Tiranë

Shitet mundesi nderrimi

55 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Pri 11:19 Makina , Vlorë

MASERATI GHIBLI

30 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Pri 22:55 Makina , Vlorë

Okazion Audi A5 8700€

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 14:48 Makina , Tiranë

maserati ghibli 2.0 hybrid 2022

50 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 14:52 Makina , Durrës

Passat 2.0 TDI Super

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 00:30 Makina , Tiranë

Blej makina apartament TR poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Mar 00:30 Makina , Elbasan

Blej MAKINA Apartament TR poshte tregut max 60% KESH

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 18:47 Makina , Elbasan

Blej makina apartament tr poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Mar 11:36 Makina , Tiranë

Maserati

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 13:30 Makina , Tiranë

Maserati Quattroporte

14 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Mar 02:10 Makina , Elbasan

Blej makina apartament tr poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Mar 02:22 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E200 2.2 2012

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 11:17 Makina , Vlorë

Maserati 20.000 mij km me liber sherbimi

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 04:48 Makina , Elbasan

Blej makina apartament tr poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Shk 12:32 Makina , Fier

Audi A6 3.0 nafte 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 12:07 Makina , Fier

Okazion Golf 6+ vetem per 2 dite

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 12:48 Makina , Tropojë

��BMW 330 d 2008 manual gjendja 10/10

4 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:29 Makina , Vlorë

�� Mercedes Benz W124 250 turbo 1994 i restauruar gjendja 10

5 699 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:10 Makina , Vlorë

❌MERCEDES Benz ML320 pa taks luksi 10/10 gjendja

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 11:04 Makina , Vlorë

❌ CITROEN C4 1.6 nafte 2008

3 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 10:39 Makina , Vlorë

�� Passat 1.9 nafte 2003 manual 6+R DI (kuqe)

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 10:25 Makina , Vlorë

PHAETON 3.0 nafte full option presidencial

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 10:21 Makina , Vlorë

❌MERCEDES BENZ E CLASS 320 pa taks luksi full option

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 00:33 Makina , Elbasan

Blej makina apartament Tr poshte tregut max 60% KESH

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Shk 04:00 Makina , Elbasan

Blej makina apartament vetem TR poshte tregut max 60% KESH

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Shk 04:00 Makina , Elbasan

Blej makina apartament poshte tregut max 60% KESH

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Shk 04:00 Makina , Elbasan

Blej makina apartament poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 01:51 Makina , Elbasan

Blej makina poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Shk 01:48 Makina , Elbasan

Blej makina poshte tregut max 60% KESH

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Shk 01:45 Makina , Elbasan

Blej makina poshte tregut max 60% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 01:45 Makina , Elbasan

Blej Makina poshte tregut max 60% KESH

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Shk 22:09 Makina , Elbasan

Blej makina poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 22:06 Makina , Elbasan

Blej makina poshte tregut MAX 60% KESH

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 22:17 Makina , Durrës

Mercedez Benz E250 D 1993 gjendje shum e mire

4 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: > 500 000
25 Jan 07:18 Makina , Elbasan

Blej makina poshte tregut MAX 50%KESH

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Maserati | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione