Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makine automat - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1160
Audi , 399
BMW , 169
Ford , 163
Opel , 149
Toyota , 95
Fiat , 61
Nissan , 56
Volvo , 55
Peugeot , 47
Citroën , 41
Land Rover , 38
Smart , 35
Hyundai , 34
Renault , 30
Seat , 18
Kia , 14
Honda , 14
Jeep , 14
Škoda , 13
Chevrolet , 13
Mazda , 12
MINI , 11
Jaguar , 10
Mitsubishi , 10
Porsche , 10
Chrysler , 9
Suzuki , 8
Lancia , 8
Acura , 7
Ssangyong , 5
Rover , 3
Saab , 3
Subaru , 3
Dodge , 2
Daihatsu , 2
GMC , 2
BAIC , 1
Buick , 1
Cadillac , 1
Alpina , 1
Pontiac , 1
Aixam , 1
Lexus , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makine automat,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makine automat Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:25
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC60 2.4 Nafte

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 12:56
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Shitet Audi Q7 S-line 2012 - Mundesi nderrimi

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:33
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 500  ·  Berat

CLS 550 AMG

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:24
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes Benz 220 CDI W210

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
17 Qer 20:19
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 super OKAZION

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 03:33
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 500  ·  Berat

CLS 550 AMG

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:25
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC60 2.4 Nafte

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:24
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes Benz 220 CDI W210

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:23 Makina  ·  Toyota  ·  Verso-S  ·  Tiranë

Toyota Yaris Verso-s..Automat ..ZVICRA..super full OPTION

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:05 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Suzuki Grand Vitara Automat Benzin Gaz

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:34 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 7/ 2.0 Naft /Automat / 2014

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:21 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 2.0 Nafte/Diesel Automat me qera/ makina me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Furgon vito, viano, v class me qera , rent a van albania

79 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:15 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 2.0 Nafte/Diesel Automat me qera/ makina me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:12 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class, Mercedes Benz me qera

65 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:12 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz viano 7 vendeshe me qera, furgon me qera

85 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:11 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 Automat me qera/ to rent / makina me qera Rinas

60 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 1.9 i sapo ardhur nga Italia.

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Pogradec

Mercedes Benz CLA 220 CDI Coupe Amg-Line 2015 Pa dogane����

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

SMART AUTOMAT 2008 BRABUS

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

C klas w204 nafte okazion! Shitet/nderrohet ����

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

Super B Clas 2013, 1.8 Naft Automat

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:47 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❌ Golf 7 2013 ❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:41 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford Kuga 2016 Automat 2.0 Nafte Full Panorama

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:36 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Automat

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz viano 9 vendeshe me qera, furgon me qera

79 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:13 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen 7 2.0 nafte/ diesel Automat me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:12 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera, for rent makina me qera

30 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:10 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz Viano 7 vende me qera, furgon automat me qera

85 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class me qera, Mercedes Benz me qera

65 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:40 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Shitet/Nderrohet*Nisan Qashqai 2011•Gaz/Benzinë 1.6 *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:39 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 170  ·  Durrës

B-Class Automat 127 mij klm

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

Okazion W212

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 7 AUTOMAT TDI 1.6 BLUE MOTION SUUUPER GJENDJE

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:00 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

SHITET����NDRROHETLancia delta Automat Benzin 15000km

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 17:36
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Allroad  ·  Tiranë

��Audi A6 allroad OKAZION

2 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:35 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 900cc Nafte

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:26 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Vlorë

Ndrrohet Opel Autara Automat 2013 2.2 naft

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Golf 6, nderrohet me automat +-

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:04 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2015

14 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent/ car rental

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:52 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class, benz e klas me qera,

65 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:47 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent/ car rental

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:47 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Furgon me qera 9 vendeshe makine me qera rent van car rental

79 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:47 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent

30 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:21 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:06 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

C3 Automat Benzin_Gaz

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:35 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

Mundesi Nderrimi ▪︎Ford Focus1.6Gaz/Benzinë 2011▪︎

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:31 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Nisan Qashqai 2011•E veçantë për llojin e saj •

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:30 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Berat

Shitet&Mundesi nderrimi ▪︎Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:27 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Vlorë

Ford 1.6Gaz/Benzinë 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:27 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vlorë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:27 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Vlorë

Mundesi Nderrimi *Nisan Qashqai 2011*1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makine automat | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione