Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makine 800 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Smart , 17
Chevrolet , 12
Daewoo , 5
BMW , 3
Fiat , 2
Peugeot , 2
Ford , 2
Opel , 1
Škoda , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makine 800,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makine 800 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Nën 10:11 Makina , Tiranë

Shitet/Ndërrohet Chevrolet Matiz 800 cc

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Nën 10:00 Makina , Tiranë

SMAR NAFTE 800 cc

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Nën 08:29 Makina , Tiranë

Smart nafte

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Nën 22:55 Makina , Tiranë

Smart fortwo 800 CDI����

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 19:32 Makina , Fier

Kerkoj makine deri ne 700-800 mijlek

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 21:41 Makina , Fier

Kerkoj makine deri ne 700-800 mijlek

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Tet 18:30 Makina , Tiranë

Shitet Smart For Two Nafte

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 12:07 Makina , Tiranë

Smart

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Gush 03:31 Makina , Gjirokastër

Skoda Octavia 1.6 SR benzin gaz

1 800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 00:38 Makina , Berat

smart

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Korr 16:20 Makina , Tiranë

Shitet Pasat 1.9 Viti 99. 1000 Euro

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Qer 21:18 Makina , Tiranë

Okazion chevrolet matiz

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 12:05 Makina , Gjirokastër

OKAZION

100 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Shk 16:36 Makina , Tiranë

Shitet Bmw 428i coupe Look M 2015

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Shk 13:58 Makina , Tiranë

okazjon 800

800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 15:08 Makina , Tiranë

Shitet Chevrolet Spark

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Jan 16:28 Makina , Tiranë

Shitet Bmw 428i coupe Look M 2015

28 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Jan 16:20 Makina , Tiranë

Shitet Bmw 428i coupe Look M 2015

28 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Sht 10:44 Makina , Tiranë

Makine per shitje

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Gush 18:40 Makina , Tiranë

Shes nje Smart makine

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Gush 15:21 Makina , Fier

Kerkoj

06 Gush 14:22 Makina , Lezhë

-SHITET PASAT 2.0 BENZINE/GAZ 2005--4500€

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Gush 20:06 Makina , Lezhë

. -SHITET PASSAT 2.0 FSI/GAZ.... 4500€

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Qer 19:25 Makina , Fier

Okazion!! Volkswagen 2007 2.0 naft Automat 163 mije km!

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Jan 11:05 Makina , Tiranë

Shitet ose nderohet

1 320 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Nën 17:15 Makina , Tiranë

Makine per shitje

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Nën 11:14 Makina , Tiranë

Makine per shitje

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Nën 09:54 Makina , Tiranë

Smart 800 nafte

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Tet 12:57 Makina , Tiranë

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
18 Gush 10:37 Makina , Tiranë

MAKINE BENZINE+GAZ, MOTOR 800, VITI 2006

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Gush 13:10 Makina , Berat

Shitet makine Daewoo ne gjendje shume te mire

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Qer 13:59 Makina , Tiranë

MAKINE BENZINE+GAZ, MOTOR 800, VITI 2006

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Qer 13:52 Makina , Kurbin

MAKINE BENZINE+GAZ, MOTOR 800, VITI 2006

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Maj 21:13 Makina , Tiranë

Shitet Makine 800 mij leke

80 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 02:10 Makina , Tiranë

Matiz shitet / nderohet

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Nën 17:52 Makina , Tiranë

Opel Antara benzine 1996

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 22:39 Makina , Tiranë

W211 e class 2.4 benzin gaz sport look

5 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 16:39 Makina , Tiranë

shitet smart 800 cc nafte okazion.

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Maj 22:34 Makina , Durrës

Smart Fortwo 800 Nafte

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 20:19 Makina , Tiranë

smart

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 11:30 Makina , Durrës

SMART DIESEL

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Jan 13:17 Makina , Tiranë

Ookazion cherry qq

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 15:14 Makina , Tiranë

Okazion Ford Focus

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 23:01 Makina , Tiranë

Smart for two 2004 cdi 800 .super ekonomik

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makine 800 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione