Makina te vogla | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 67
Audi , 54
Opel , 49
Fiat , 48
BMW , 39
Peugeot , 27
Renault , 25
Alfa Romeo , 23
Nissan , 14
Škoda , 11
Land Rover , 10
Toyota , 8
Seat , 8
Smart , 8
Hyundai , 7
Citroën , 7
Lancia , 7
Honda , 5
MINI , 4
Rover , 3
Mazda , 2
Chrysler , 2
Volvo , 2
Chevrolet , 2
Lada , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Aixam , 1
Jeep , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina te vogla,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina te vogla Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:11 ,

Bmw 320d 2.0 Nafte 2001 Manuale

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:10 ,

Fiat Stilo 1.6 Gaz+Benzine Viti 2005 Manuale

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:10 ,

Peugeot 206CC 1.6 Gaz+Benzine Viti 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:57 Dyqani ,

Mercedes - Benz A150 Gaz/Benzin Me Targa

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:27 ,

Opel Corsa

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:06 ,

@AUTO SHEHU@ Shitet -Sprinter Karrotrec V6 3.0 Diesel 518CDI

22 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:22 ,

Shitet fiat panda 1.2 automat super ekonomic

3 050 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:29 ,

E270 avantgarde automat ardhur nga ZVICRA��������

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:31 ,

Super okazion vetem per pak dit- FIAT BRAVO 2007-3100€

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:52 ,

Mercedez - Benz w210

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:22 ,

Shitet/nderrohet me makina 1300m ambient biznesi fier

40 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:02 ,

Fiat Stilo 1.6 Gaz+Benzine Viti 2005 Manual

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:04 ,

OKAZION - Fiat Stilo 1.9 JTD

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:50 ,

Lancia 1.3tdi Automat

2 610 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:38 ,

Mercedez Benz E211 Evo mundesi ndrimi me makina të vogla

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 22:45 ,

Peugeot 206CC 1.6 Gaz+Benzine Viti 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 21:43 ,

Passat 2.0 TDI

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 20:55 Dyqani ,

Shitet. Dhe munsi ndrrimi

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 19:55 ,

W124 shitet-nderrohet

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 16:45 ,

Shitet nissan automatik

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 11:52 ,

Touran 1.9 Automatic Highline tetor 2005

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 10:56 ,

Shitet/nderrohet audi a4

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 10:03 ,

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 06:15 ,

Honda

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Pri 18:54 ,

C class, 200cdi, viti 2000

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 14:09 ,

Super okazion Golf V

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 13:02 ,

Opel corsa

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 09:40 ,

FORD FOCUS C-MAX

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 00:35 ,

Okazion!Audi a4/2.0 Benzin/Gaz

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Pri 13:32 ,

Shitet Ford focus

2 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 22:23 ,

Shitet Mercedes-Benz C220

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Pri 16:18 ,

benzin- gaz

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 23:02 ,

Shitet golf 4 1.6 benzin gaz ne gjendje te mir pune nr 06843

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 10:41 ,

Shitet pasat 2.0 naft viti 2006 manual ne gjendje shum tmir

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 14:51 ,

Shitet nderrohet mercedes benz e class EVO

65 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 05:50 ,

Audi

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 16:55 ,

Bmw 320d 2.0 Nafte 2001 Manuale

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 10:43 ,

Lada Niva 2008 4x4 E MODIFIKUAR ose Ndrrohet

3 969 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Pri 19:42 ,

audi shitet 2400 euro

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 09:55 ,

Panda 4x4

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Pri 16:53 ,

**OKAZION**SHITET PEUGEOT 307 HDI 2.0

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 02:57 ,

AUDI A6 3.0 2005

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 00:54 ,

Mercedes Benz E 250 D, Viti 1987, Kolaudim 2 vjecar !!!

2 999 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Pri 22:05 ,

Shitet ose ndrrohet

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Pri 08:25 ,

Kujdes okazionet nuk zgjasin shum.

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 16:10 ,

Mercedes Benz E 250 D, Viti 1987, Kolaudim 2 vjecar !!!

2 999 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Pri 09:07 ,

Shitet/nderrohet Alfa Romeo 146 1300euro i diskutueshem.

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 18:36 ,

!!!!Okasion !!!!

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina te vogla | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione