Makina pa dokumenta | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 41
Audi , 41
Ford , 39
Opel , 31
Fiat , 25
Toyota , 18
Renault , 16
Nissan , 15
Peugeot , 15
Mitsubishi , 13
Land Rover , 11
Škoda , 6
Chrysler , 5
Citroën , 4
Smart , 4
Jeep , 4
Lancia , 4
Hyundai , 3
Volvo , 3
Honda , 3
Seat , 2
Suzuki , 2
Kia , 2
Rover , 2
Daewoo , 2
Porsche , 2
MINI , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina pa dokumenta,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina pa dokumenta Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:24 ,

Okazion shitet nderrohet super gjendje benzin gaz viti 2010

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:03 ,

VOLVO XC70 4X4 2005!

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:56 ,

❌Benz E-Class 280 EVO Nafte,Automat,AMG,Baxho,Sportpacket❌

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 ,

Bmw 535d m packet individual full 16900€

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:52 ,

Okazion range rover 2006 --8500€ i diskutushem

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 ,

Jetta hybride

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:55 ,

HYUNDAI VERACRUZE 2007 CMIM I DISKUTUESHEM

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:34 ,

AUDI A8 Quatro 3.0 D viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 ,

Mercedes-Benz ML 350CDi Bluetec 4Matic

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:15 ,

Audi A8 Presidenciale !!

40 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:09 ,

Okazion Peugoet-307

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:23 ,

❌❌OKAZIONNN MERCEDES E 200 KOMPRESSOR Benzin-Gaz❌❌

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:01 ,

��️��️CMIMI OKAZION FORD FOCUSE 1.6TDCI 2006⬆️

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:25 ,

Okazion A6 2.4 gas benzin Super gjendje

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:55 ,

C280

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:20 ,

Mercedes Benz E Class 270 - Automat Okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:54 ,

Audi Q7 full option okazion

14 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:52 ,

Toyota avensis verso

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:44 ,

AUDI A8 QUATTRO(3.0 nafte) 2011 ��%�� ��super mjet

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:37 ,

Volvo s40 benzin/gas okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 21:27 ,

Bmw 530d E60

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 19:32 ,

ML sport

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 11:04 ,

SEL SE260 W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 06:54 ,

Shitet BMW X5 me cmim okazion

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 16:44 ,

Toyota Auris 2009 2.2 D4D

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 09:47 ,

OKAZION! Vw Jetta 1.4 HYBRID 2013 Full Option AUTOMAT

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 14:15 ,

TOYOTA Land Crusier 2.8 pa Turbo

3 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 11:45 ,

Alfa romeo gt pa letra nderrohet

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 11:13 ,

SHITET BMW 730 VITI 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 07:55 ,

VW TOURAN

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 09:23 ,

Super gjendje mundesi nderimi

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 20:34 ,

BMW 318

7 777 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Pri 11:31 ,

OKAZION

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 12:52 ,

Shitet BMW E60 530i Benzine Gaz Automatike

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 20:52 ,

Shitet Smart Fortwo Ecco

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Mar 08:05 ,

Mercedes Benz GLE 500 benzin 2016

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Mar 23:10 ,

VW PASSAT 2.5TDI V6 4X4 Full opt

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 18:18 ,

Shitet ose nderrohet !

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 17:55 ,

sprinter 313

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 21:45 Dyqani ,

❌SHITUR❌

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:28 ,

| Okazion | Mercedes Benz Evo 4 Matic 320 |2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 15:55 ,

Okazion . Nderrohet Benz S-Class Look 2010 320 Cdi Naft .

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 08:57 ,

2011 GL 450 7 VENDESHE

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 08:57 ,

Okazion . Benz S-Class Look 2010 320 Cdi Naft . Nderrohet

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 08:57 ,

Shitet A class 170 nafte manual

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 18:57 ,

Gol 5 1.9

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 15:30 ,

Okazion . Benz S-Class Look 2010 320 Cdi Naft . Nderrohet

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 20:25 ,

Okazion . Benz S-Class Look 2010 320 Cdi Naft . Nderrohet

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 21:35 ,

SHITET C 220 DOKUMENTA TE PAGUARA PER 1 vit

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina pa dokumenta | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione