Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina me xhama te zi benc | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina me xhama te zi benc,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina me xhama te zi benc Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:24 Makina , Tiranë

SKODA FABIA 1,6 diesel SW

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:00 Makina , Tiranë

Audi A7 super okazion

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 20:34 Makina , Durrës

mercedes benz

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 19:55 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENC EVO 220

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 11:24 Makina , Fier

Golf 6 GTI

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 21:02 Makina , Tiranë

Mercedez benc Ml 350 bluetec 2011

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 11:04 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 17:19 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 16:59 Makina , Durrës

��Mercedes Benz S350 Amg line��

55 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Qer 14:11 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 10:01 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 15:41 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 11:39 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 09:59 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 11:44 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 11:51 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 10:38 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 12:42 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 13:32 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 15:45 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 14:43 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 13:18 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 11:27 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 09:48 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 17:16 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 17:15 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 17:48 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 19:45 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Jan 10:57 Makina , Tiranë

Mercedes benc

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 22:12 Makina , Tiranë

Mercedez benc ML 3.5 AMG naft Pa taks luxi

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 17:24 Makina , Durrës

❌OKAZION❌ Mercedez Benc Ml 280cdi

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 10:33 Makina , Pogradec

Shitet Ose Nderrohet

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 14:37 Makina , Tiranë

Mercedes benz E clas 220 atomatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 20:58 Makina , Tiranë

Mercedes Benc E270

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 09:40 Makina , Tiranë

Mercedes.benc E270 avantgarde

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 18:51 Makina , Durrës

Mercedes Benc ML 320 . Okazionnn

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 17:47 Makina , Vlorë

Shes benc e270

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 09:26 Makina , Durrës

BENC S320 GAZ BENZIN AUTOMATIK LETRA DERI NDHJETOR 2021

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 17:57 Makina , Durrës

SHITET BENC S320 GAZ BENZIN AUTOMATIK FULL OPSION

180 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 08:28 Makina , Durrës

SHITET BENC S320 BENZIN GAZ AUTOMAT SUPER FULL

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 05:33 Makina , Shkodër

Mercedez Benc

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 05:33 Makina , Tiranë

GLK 220 CDI 4Matic

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 11:59 Makina , Tiranë

GLK 220 CDI 4Matik

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 09:47 Makina , Tiranë

Mercendez Benc E 300 2010 Full Panoramik

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 15:16 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 12:17 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENC ML 320 CDI NE GJENDJE SUPER

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 12:34 Makina , Tiranë

mercedez benc c 30 amg

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 09:33 Makina , Lezhë

Shitet Benc C204 200 CDI

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 14:06 Makina , Tiranë

Mercedes benz E 320 Evo

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina me xhama te zi benc | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione