Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina me benzine | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1752
VW Volkswagen , 1524
Ford , 730
Audi , 662
Fiat , 508
Opel , 493
BMW , 480
Toyota , 344
Renault , 291
Smart , 257
Peugeot , 247
Volvo , 243
Nissan , 183
Citroën , 168
Škoda , 103
Seat , 99
Hyundai , 99
MINI , 84
Porsche , 83
Chevrolet , 77
Mitsubishi , 69
Suzuki , 60
Jeep , 60
Daihatsu , 57
Alfa Romeo , 53
Lancia , 52
Mazda , 48
Honda , 47
Kia , 41
Jaguar , 39
Land Rover , 35
Chrysler , 31
Dodge , 26
Subaru , 25
Hummer , 18
Cadillac , 15
Daewoo , 14
Rover , 13
Lincoln , 11
Dacia , 10
Saab , 7
Maserati , 6
Infiniti , 6
Ssangyong , 5
Lexus , 4
GMC , 3
MG , 2
Bentley , 2
Lada , 1
Buick , 1
Aixam , 1
UAZ , 1
Piaggio , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina me benzine,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina me benzine Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:01
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MINI COOPER S, 1.6 BENZINE TURBO, Viti 2008, automatike

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:00
Linku:
Makina , Durrës

GOLF 6 1.6 Benzine/Gaz 100% Super Gjendje!!

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:26
Linku:
Makina , Durrës

Audi A6 sline

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Nën 03:29
Linku:
Makina , Tiranë

Benz C250 2012 benzine/gaz 4matic

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:45
Linku:
Makina , Durrës

OKAZION!! BMW F10 535xi Benzine 4x4 Full Option

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 20:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 BENZINE GAZ KOMPRESSOR AUTOMAT 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE GAZ 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:41 Makina , Përmet

Renault Clio 1.2 Benzine/Gaz

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:38 Makina , Tiranë

Volvo S60 2.5 AUTOMAT BENZINE/GAZ

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:32 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Golf 6 2011 OKAZION

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:30 Makina , Fier

jeep wrangler viti 2011 automat ndrrohet

15 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:29 Makina , Shkodër

Audi a4

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:26 Makina , Berat

Opel Vectra 2.0 Benzine/Gaz 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:26 Makina , Berat

Okazion Sllon benzine/gaz

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:26 Makina , Fier

C 220 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:25 Makina , Fier

ML 350 4matic 2014 FULL OPSION

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:25 Makina , Sarandë

Smart Fortwo 1.0 Benzine 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:22 Makina , Fier

BMW X5 3.0 NAFT 2013 FULL OPSION

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:22 Makina , Durrës

JAGUAR XF 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:22 Makina , Durrës

BMW SERIA 3 2.0 NAFT 2013 SUPER GJENDJE

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:22 Makina , Fier

E 350 NAFT 2011 FULL OPSION AMG LOOK

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:22 Makina , Berat

Mitsubishi Outlander benzine/gaz 4x4 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:22 Makina , Berat

Mitsubishi Outlander benzine/gaz Automat 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:19 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2014 FULL OPSION AMG LINE ��OKAZION��

18 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:19 Makina , Fier

PASSAT 2.5 BENZIN 2014 SUPER GJENDJE

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:19 Makina , Tiranë

JEEP 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:19 Makina , Fier

OPEL CORSA 1.2 BENZIN AUTOMATIK 2015

6 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 20:19 Makina , Fier

B 180 NAFT 2014 SUPER GJENDJE CMIMI: 9.900€ I DISKUTUSHEM TE

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:19 Makina , Fier

AUDI Q7 3.0 BENZIN 2012 SUPER FULL

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:19 Makina , Tiranë

E 350 BENZIN+GAZ 2012 FULL OPSION

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:19 Makina , Tiranë

PASSAT 2.0 BENZIN+GAZ 2009 SUPER GJENDJE

5 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:19 Makina , Tiranë

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:19 Makina , Lezhë

CLS 350 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:19 Makina , Fier

C 220 NAFT 2009 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

7 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:19 Makina , Fier

CLS 350 NAFT 2013 FULL OPSION AMG LOOK

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:19 Makina , Fier

EVO 220 NAFT 2008 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:19 Makina , Fier

SMART 1.4 NAFT 2007 FULL OPSION ��OKAZION��

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:19 Makina , Tiranë

Shitet jetta viti 2011 benzin gaz automatike

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:16 Makina , Tiranë

Okazion Makina 1100 euro!!!

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:08 Makina , Durrës

Shitet C Class w203 viti 2006 sapo ardhur nga Gjermania

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:04 Makina , Tiranë

FORD S MAX BENZINË & GAZ 6+1 VENDE

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:01 Makina , Fier

Volkswaksn Polo 1.4 Benzine 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:01 Makina , Tiranë

Audi S8 Fabrike 5.2 V10- Lluks dhe Shpejtesi

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:58 Makina , Durrës

VW Polo 1.2 Benzine+Gaz 2007

3 399 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:55 Makina , Korçë

Wolsvagen Golf Plus 2009 Benzine&gaz

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:55 Makina , Korçë

Audi Q5 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:55 Makina , Tiranë

AUDI A3 S-LINE Sportback S-tronic

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:55 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C300 gjendje perfekte

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 19:55 Makina , Tiranë

Opel Corsa.1.4.B.Automat.08 ��������

4 795 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:52 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! MERCEDES - BENZ - REPLIKA - VITI 1929

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 19:52 Makina , Korçë

VOLVO XC90 3.2 B/G

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:52 Makina , Korçë

VOLVO XC90

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:48 Makina , Vlorë

Bmw 528i 2009 Benzine/Gas Ndrohet/Shitet

9 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:48 Makina , Tiranë

2015 Mercedes Benz C300 (W205) 4MATIC

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina me benzine | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione