Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina 1500euro 4x4 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Jeep , 5
Audi , 3
BMW , 2
Renault , 2
Buick , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Honda , 1
Ford , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina 1500euro 4x4,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina 1500euro 4x4 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:11 Makina , Shkodër

Shitet c220 super fuuuuull

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 17:19 Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 Nafte Look Rs 14800€

14 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 13:06 Makina , Durrës

BMW 118 BENZIN/GAS KAMIO AUTOMATIKE IMPIANT PRINC

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 11:37 Makina , Durrës

OKAZION C 350 BENZIN //AMG ,2013 ,V6 ,400 HP ,188.000 KM

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Jan 04:16 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet Audi A3 2.0T Quattro Automat!

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 06:39 Makina , Tiranë

Shitet ose Nderrohet Audi A3 2.0T Quattro 4x4 Automat!

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 13:33 Makina , Tiranë

PORSCHE 5000 EURO BENZIN+GAZ ��������OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 06:30 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML350 4Matic Benzin/Gaz

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 21:12 Makina , Sarandë

VW BORA OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Tet 19:21 Makina , Sarandë

VW BORA OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Sht 09:35 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ W220 SHITET 1500 EURO

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 07:39 Makina , Tiranë

Reno scenic 1.6 benxin-GAS super ekonomike*

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 22:32 Makina , Korçë

Jaguar x type benzin gas shitet ose nderohet

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 14:56 Makina , Kukës

Jeep Grand Cherokee 3.1 naft 4x4

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 14:44 Makina , Kukës

Jeep Grand Cherokee 3.1 naft 4x4

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 15:31 Makina , Tiranë

OKAZIONN 1500€

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 16:14 Makina , Kukës

Jeep Grand Cherokee

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 16:14 Makina , Durrës

Jeep Grand Cherokee

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 16:06 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 00:32 Makina , Lezhë

Okazion BMW 645 cabrio

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Gush 14:30 Makina , Durrës

Honda HR-V benzin+gaz

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 10:49 Makina , Korçë

Shitet Land Rover Freelander 200 Nafte

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 15:16 Makina , Korçë

Buick Rendezvous (SUV)

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Pri 15:26 Makina , Vlorë

RENO MEGAN 4X4

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Dhj 15:52 Makina , Shkodër

Ssangyong Kyron dizel -05

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 10:00 Makina , Tiranë

Okazion Mitsubishi Pajero 2.5 Nafte Manuale -98

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 13:46 Makina , Tiranë

shitet mitsubishi l200 4x4

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina 1500euro 4x4 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione