MakinA pune | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1414
Ford , 512
Audi , 315
Opel , 311
Fiat , 268
Renault , 245
BMW , 190
Peugeot , 151
Nissan , 88
Toyota , 85
Mitsubishi , 83
Citroën , 78
Alfa Romeo , 48
Seat , 47
Land Rover , 47
Smart , 46
Lancia , 44
Jaguar , 41
Hyundai , 39
Škoda , 34
Volvo , 24
Chrysler , 21
Suzuki , 21
Mazda , 18
Jeep , 18
Kia , 15
Rover , 14
Saab , 14
Honda , 11
Ssangyong , 10
MG , 10
Chevrolet , 10
Daewoo , 8
Porsche , 7
MINI , 5
Isuzu , 4
Dodge , 4
Dacia , 3
Daihatsu , 3
Subaru , 3
Lada , 2
Cadillac , 2
Acura , 2
Tata , 2
Lexus , 2
Hummer , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
Yugo , 1
Bentley , 1
Morgan , 1
Piaggio , 1
Lifan , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe MakinA pune,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj MakinA pune Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:16
Linku:
,

!OKAZION! VW CADDY MAX, AUTOMAT,1.9 DIESEL, 2010, GJERMANIA

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04
Linku:
,

C clas 200

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 00:41 ,

OKAZION AUTOMAT 2008 PER FEMRA SUPER CMIMI!!!

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:27 ,

⭐️SHITET •Vw Golf 5 • 2.0 Tdi (Me 1 Bosht si 1.9) Manual 6+1

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:47 ,

⭐️ SHITET • Vw Touran 1.9 Tdi Diesel • Manual 6+1 • 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:27 ,

Okazion 1200€ Mercedes Benc W202 viti 2000 manual 2.2 Nafte

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:25 ,

Seat altea xl

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:16
Linku:
,

!OKAZION! VW CADDY MAX, AUTOMAT,1.9 DIESEL, 2010, GJERMANIA

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 ,

E class 220cdi Avangard 2010 mak. ekonomike //nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 ,

Mercedes Benz E220 blueficient Automat 2010-2011

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 ,

Okazion Audi a4 1.9 naft manual

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 ,

ford mondeo automat okazion letra e paguara,.. okazion sot

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:08 Dyqani ,

Mercedes-Benz A-class 1.8 nafte AUTOMATIKE 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:07 Dyqani ,

Fiat grande punto 1.3Nafte 2006 gjendje perfekte

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:07 ,

Opel vectra c 2.0dti

2 799 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:05 ,

Shitet Opel Astra 1.7 Nafte viti 2007..

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:04
Linku:
,

C clas 200

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:04 ,

Shitet Mercedes Benz c clas 204 Automat viti 2010.

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:02 ,

Shitet Golf 6 2.0 Nafte viti prodhimit 2009..

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:57 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:50 ,

✅ SHITET▪︎Evo 280 Cdi V6 Diesel▪︎Automat▪︎Me Dogane

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 ,

✅ SHITET▪︎W203 C Class 180 Kompresor Benzine ▪︎Automat

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:49 ,

✅ SHITET▪︎C Class 200 Cdi Diesel▪︎Manual 6+1▪︎Viti 2005

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:49 ,

✅SHITET▪Audi A3 1.9 Diesel▪S-Line SportBack▪Automat▪Panorama

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:49 ,

✅SHITET▪︎Suzuki Swift 1.3 Diesel▪︎Manual 5+1▪︎Me Dogane

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 ,

⭐️ SHITET • C Class 200 Cdi Diesel • Manual 6+1 Viti 2005

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:46 ,

⭐️ SHITET C Class 200 Cdi Diesel Panorama Automat Avangarde

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 ,

⭐️SHITET Audi A3 1.9 Tdi Diesel S-Line SportBack FulPanorama

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:44 ,

⭐️ SHITET Sprinter 316 Cdi 270 Diesel Automat Me Dogane 2006

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 ,

Nisan

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:17 ,

❌SHITET RENAULT KANGOO 1.5 TDCI/VITI 2002/MANUAL❌

25 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:53 ,

❌okazion, c klass 220cdi automat

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj MakinA pune | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione