Land rover discovery 2 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Land rover discovery 2 ,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Land rover discovery 2 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 15:00 ,

BMW X5 F15 M Package 3.5 X-Drive 9/2015 Panorama

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:00 ,

ML ML350 Bluetec 4 Matic AMG Panorama 2012

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:00 ,

SEL SE260 W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:08 ,

LAND ROVER DISCOVERY 1 ES 300TDI FULL

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 21:58 ,

DISCOVERY 3 HSE BUSINESS TDV6-08

10 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 20:27 ,

Land Rover Discovery 2 Td5

5 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 16:18 ,

Land rover discovery 3.000 €

3 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 14:43 ,

Land rover Discovery

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 19:14 ,

DISCOVERY 3 HSE, ne shitje Super FULL

10 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 21:54 ,

Land Rover Discovery

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 14:03 ,

Land Rover Discovery Full OFF ROAD

13 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 19:32 ,

Land Rover Discovery 2 V8 Benzine-Gaz / 9999 Euro

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 04:53 ,

2020 LAND ROVER DISCOVERY 5 HSE 7-Vende

40 508 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 23:18 ,

2018 LAND ROVER DISCOVERY okazion

28 086 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 21:01 ,

Discovery 3, vit 2008

10 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 11:39 ,

SHITET DISCOVERY HSE TDV6 BUSINESS-08

10 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 20:32 ,

SHITET LAND ROVER DISCOVERY 4

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 22:09 ,

Land Rover discovery 2

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 08:24 ,

Okaziion

5 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 10:17 ,

E 320 Avantgarde Mercedes Benz Full panorama gjendje perfekt

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 11:20 ,

SUPER OKAZION Land Rover Discovery Sport

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Nën 20:07 ,

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2015

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Sht 17:12 Dyqani ,

SHITET DISCOVERY 2 FULL OPSION OKAZION

10 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 13:47 ,

Land Rover Discovery TD5 2

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Qer 20:52 ,

shitet

2 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 18:43 ,

Land Rover.2.4naft tdi1999.4x4Okazion3.900€

3 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 23:18 ,

OKAZION LAND ROVER DIACOVERY

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Tet 17:19 ,

Land Rover Discovery 2

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Tet 10:55 ,

Land rover discovery 2

600 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Tet 21:45 ,

Land Rover discovery Dizel 1998

5 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 22:12 ,

Jejjwk

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 00:29 ,

Land Rover Discovery 2

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Gush 22:45 ,

Shes landrover Discovery 1998 2.5 dieselrç

7 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 22:39 ,

Land Rover Discovery 1998 2.5 dieselrç

7 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 17:58 ,

LAND ROVER DISCOVERY 2

5 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Maj 16:49 ,

Shes Land Rover Discovery 2

7 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Maj 19:49 ,

Land Rover discovery

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 18:56 ,

Land Rover discovery

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Pri 19:20 ,

Land Rover Discovery

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 20:58 ,

Shitet Land Rover Disvovery 2

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 08:18 ,

Land Rover discovery 2

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Jan 12:53 ,

SHITET LAND ROVER

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Jan 01:04 ,

Shitet Land Rover Discovery viti 2000

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 21:36 ,

Land Rover discovery 2

5 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Tet 11:24 ,

Land rover discovery td5

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Sht 16:36 ,

Shitet ose nderrohet Land Rover

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 16:04 ,

Land Rover Discovery 2001

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 19:35 ,

shitet ose ndrohet me benz

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Gush 20:27 ,

Land Rover Discovery

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Land rover discovery 2 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione