Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Land Rover discovery - Makina Të gjitha në Shqipëria

Land Rover , 808
Audi , 8
Opel , 5
BMW , 4
Peugeot , 4
Citroën , 3
Toyota , 3
Chrysler , 2
Ford , 2
Mazda , 2
Nissan , 2
Renault , 2
Rover , 2
Seat , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Land Rover discovery,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Land Rover discovery Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:21 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Discovery 5 HSE

43 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:21 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Discovery HSE

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:57 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -13FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:53 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:53 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:52 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:50 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:50 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:49 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:49 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -13 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:47 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:46 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:44 Makina , Durrës

Land Rover Discovery 4 3.0 SDV6 HSE 2011

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:44 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:41 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 5 -18FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:39 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 5 -18FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:39 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 5 -18FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:38 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 5 -18FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:03 Dyqani Makina , Vlorë

LAND ROVER DISCOVERY 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:11 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.0 SD4 HSE LUXURY PANORAMA -17

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:36 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 5 HSE SDV6 Landmark Edition-2019

52 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 14:34 Makina , Kavajë

Land Rover Discovery 4

15 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 Makina , Tiranë

Shitet Land Rover Discovery 4 3.0 2011

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

GLE350d 4MATIC COUPE 2016 AMG PANORAMA FULL OPTION

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

BMW X5 Xdrive3.5d F15 M Package 109200Km 2014 Full option

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:30 Makina , Pogradec

Land Rover Discovery 3 2.7 HSE

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 11:59 Makina , Tiranë

Shitet Land Rover Discovery Sport ne gjendje perfekte

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:49 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery 5, Full Options, Supercharger, 340Hp

42 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:51 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Sport

23 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:38 Makina , Fier

Land Rover Discovery Sport 2.2 Diesel

21 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online
Sot 10:37 Makina , Tiranë

Shitet foristrade Land Rover discovery 4

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:06 Makina , Tiranë

Okazion

17 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:00 Makina , Durrës

❗️SHITET LAND ROVER DISCOVERY 4 2012 3.0 Nafte❗️

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:48 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery 5 HSE

36 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:17 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery LR4

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:43 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Discovery 5 HSE Luxury

39 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:23 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Discovery 4 HSE Luxury

26 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:51 Makina , Tiranë

Zgjidh makinen tende … discovery sport.. eklas.. Santa fe..

12 345 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:14 Makina , Tiranë

Land rover discovery 4

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:16 Makina , Pogradec

CITROEN C4 PICASO AUTOMAT

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:15 Makina , Pogradec

✅✅CITROEN C4 1.6 NAFT VITI 2007✅✅

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:14 Makina , Pogradec

✅✅FORD FOCUS 1.8 NAFT ✅✅

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:12 Makina , Pogradec

✅✅AUDI A6 3.0 QUATRO AUTOMAT ✅✅

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:11 Makina , Pogradec

✅✅FORD FOCUS 1.6 NAFT 2011✅✅

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:09 Makina , Pogradec

✅✅OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT 2007 ✅✅

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:08 Makina , Pogradec

✅✅OPEL INSIGNIA 2.0 NAFT 2011✅✅

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:07 Makina , Pogradec

✅✅SEAT ALTEA 2.0 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:06 Makina , Pogradec

✅✅BMW 730LI BENZIN GAZ 100% ✅✅

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:05 Makina , Pogradec

����NISAN QASHQAI 2.0 NAFT 2009 ����

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Land Rover discovery | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione