Kompresor | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1355
Audi , 22
Ford , 8
Opel , 5
BMW , 4
MINI , 4
MG , 2
Porsche , 2
Seat , 2
Suzuki , 2
Toyota , 2
Alpina , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Smart , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kompresor,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kompresor Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:54 ,

Mercedez benz w203 Benzin gaz c200 kompresor

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:56 ,

MERCEDES C180 KOMPRESOR BENZIN

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:25 ,

Mercedes Benz 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:23 ,

Shitet/Nderrohet Benz A class 170 Naft, Viti 2003

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:01 ,

C Clas 2006 Benzine-Gas SPORT EDITION Full ekstra

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 ,

❌OKAZION C200 KOMPRESOR FACELIFT BENZIN + GAZ ����❌

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:23 ,

MERCEDES-BENZ OKAZION C180 KOMPRESOR AUTOMAT ����

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:22 ,

OKAZION C200 KOMPRESOR 2005 AUTOMAT AVANGART

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:48 ,

Golf 5 GT 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:46 ,

����BENZ C-Class 180 K ECO 1.6 Benzin Automat 2009����

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 ,

����Benz C-Class 180 Kompresor Automat 2006����

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:31 ,

C 180 AUTOMAT KOMPRESOR 2005 AUTOMAT ME DOGAN GERMANY

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:24 ,

C klas 1.8 Kompresor Automat viti 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:03 ,

✅ SHITET▪︎W203 C Class 180 Kompresor Benzine ▪︎Automat

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

Shitett

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:52 ,

Ndrrohet W203 benzine-gaz letrat per 1 vite!

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 ,

C 200 kompresor benzin gaz automat

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 ,

Shitet C230 Kompresor

6 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 ,

OKAZIONNN C Class B+G

3 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:35 ,

Mercedes C180 benzin gaz 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:23 ,

Benz SLK Cabrio

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:15 ,

C200 Kompresor‼️

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:56 ,

Mercedes Benz c klas 200 Benzin Avangart..

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:20 ,

SHITET E CLAS EVO 200 KOMPRESOR AUTOMAT VITI 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:19 ,

Mercedes - benz ����

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:15 ,

Shitett.

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:00 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - MB C Class W203 180 Kompresor

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:42 ,

Mercedes-Benz C200 Kompresor

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:12 ,

⭕️Ford fiesta 1.4 nafte (Super gjendje )⭕️

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:50 ,

Benz C Klas C200 BENZIN + GAS . ME LEKURE & SENSORE

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:46 ,

C 200 KOMPRESSOR /AVANTGARDE/FULL OPSION

4 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:34 ,

C klas 180 kompresor ����Automat❗

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:32 ,

Tomi

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:14 ,

Ford C MAX 1.8 Benzine 2009

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:15 Dyqani ,

Golf 5 2.0fsi automat

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:03 ,

Benz C-klas 200 kompresor benzine-gaz

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:47 ,

Okazion! Mercedez-C-180, Kompresor, benzin+gaz, viti 2010

7 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:47 ,

Okazion! Mercedes C-180 Kompresor! Viti 2010

7 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:20 ,

Shitet E200 kompresor benzin+gaz 5300€ i disk

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:08 ,

Mercedes-Benz C 200 Kompresor Elgance Benzin-Gaz

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:57 ,

❗❗C200 BENZIN GAZ Letra per 1 vit❗❗

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:45 Dyqani ,

Auto City - Mercedes C200,Automat ��������

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:43 ,

Shitet ose ndërrohet

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 09:35 ,

OKAZION SHITET MERCEDES BENZ CLS 55 AMG FABRIKE

11 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:12 Dyqani ,

MERCEDES C180 BENZIN AUTOMAT NDERROHET!!!

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:10 Dyqani ,

MERCEDES C KLASSE 180 KOMPRESOR

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:10 Dyqani ,

MERCEDES C 200 KOMPRESOR BENZINE

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kompresor | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione