Kia Soul | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Kia , 9
Sot 17:42 Dyqani ,

Kia soul 1.6 nafte automatike...

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 15:56 ,

Kia Soul Nafte Automatike

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 20:39 ,

U SHIT !!

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 15:27 ,

Kia Soul 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Dhj 15:16 ,

Kia Soul

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Tet 23:15 ,

Kia soul

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Nën 14:17 ,

KIA SOUL 1.6 nafte 2009 ... OKAZION

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Qer 21:23 ,

KIA SOUL shitet

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Kërkime të ngjashme

Kia Soul Kia soul

Në fillim