Karroceri | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 47
Mitsubishi , 43
Nissan , 29
Toyota , 23
Audi , 16
Fiat , 16
Opel , 13
BMW , 11
Renault , 5
Ssangyong , 5
Mazda , 4
Peugeot , 4
Hyundai , 3
Isuzu , 3
Volvo , 3
Citroën , 2
Jeep , 2
Kia , 2
Lancia , 2
Seat , 2
Acura , 1
Chrysler , 1
Honda , 1
Hummer , 1
MINI , 1
Rover , 1
Smart , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Karroceri,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Karroceri Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:46
Linku:
,

Shitet /Nderrohet

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 21:15 ,

Shitet super Karroceri per kamion

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:45 ,

Audi A3 Sportback SHES/NDERROJ.

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:02 ,

Toyota hilux klima,dogan.4x4

10 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:46 ,

Ford Focus 2.0 Nafte

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:45 ,

Ford focus

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:14 ,

Bmw X5 Look Sport Paket nga Fabrika (3.0 nafte)

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:28 ,

VW GOLF PLUS - AUTOMAT 2006 NAFT OKAZION

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 ,

Shitet /Nderrohet

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:25 ,

Nissan Navara

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:14 ,

Mercedes Benz Sprinter 416 Super Gjendje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 19:06 ,

Navara Amarok L200 Hilux

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 10:41 ,

Për Hilux. L200. E series

450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Pri 15:22 ,

Kupole

30 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Pri 13:12 Dyqani ,

Mitsubishi L200 per PJESE KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 21:22 ,

Mitsubishi Pajero Sport

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 07:56 ,

L200 Navara Hilux Amarok Isuzu

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 07:56 ,

L200 navara hilux

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 07:56 ,

Navara L200 Hilux Amarok Isuzu

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 07:24 ,

Bleje te gjitha llojet e foristratave me karroceri

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Mar 15:09 ,

Shitet Ml350 full option

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 14:24 ,

Shitet mitsubishi l200

6 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 10:00 ,

Shitet ford tranzit connect

4 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 13:52 ,

KAMIONCINE FORD TRANSIT 7 VENDE

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 20:54 ,

Audi A 4 Full Led

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 20:52 ,

Nisan navara

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 20:51 ,

Shitet nisan navara

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 14:14 ,

Mercedez Benz 814

600 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 13:53 ,

BMW X5

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 14:21 ,

Mercedes Benz Evo - 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 08:36 ,

Fiat Bravo 1.6nafte- viti 2011 super gjendje

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Shk 09:54 ,

BENZ VARIO 614 D VITI 1998 4+1 VENDE

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 02:00 ,

Mercedez E 220 2001 automat����

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Jan 16:16 ,

Shitet e klas w211

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 13:55 ,

Shitet e klas w211

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 21:25 ,

Okazion!!Shitet ose ndërrim

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 10:55 ,

Shitet ose nderrohet

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 22:06 ,

Shitet ose ndërrohet

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 21:11 ,

Shitet ose nderrohet

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 20:17 ,

AUDI A6 AVANT 3.0 TDI BITURBO 313 CV 2X S-LINE QUATTRO

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 08:27 ,

Mercedes Benz

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 21:01 ,

Shitet seat altea

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 13:49 ,

Shitet

2 800 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 21:17 ,

Audi A4

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Jan 18:47 ,

Ladi

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Dhj 23:28 ,

Ladi

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Dhj 21:16 ,

Audi A4

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 12:53 ,

Toyota Hilux 2.4D nafte pick up

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 20:27 ,

Mercedes Ml 400 cc

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 08:25 ,

Ford focus portobagazh

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Karroceri | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione