Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kandele te reja | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 35
Audi , 33
BMW , 31
Fiat , 27
Opel , 25
Renault , 19
Smart , 18
Seat , 15
Porsche , 14
Lancia , 7
Škoda , 5
Toyota , 5
Volvo , 4
Hyundai , 3
Peugeot , 3
Chevrolet , 2
Citroën , 2
Honda , 2
Nissan , 2
Chrysler , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
MG , 1
Rover , 1
Subaru , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kandele te reja,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kandele te reja Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:42
Linku:
Makina , Gjirokastër

shitet

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 18:54 Makina , Durrës

Shitet E55 AMG W211 500 Hp

13 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen Golf

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:21 Makina , Korçë

BMW 523i, 3.0, BENZINE, ZVICRA

12 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:19 Makina , Fier

AUDI A6,2.4 BENXIN GAS,VITI 05, ����������������

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET JETTA SEL

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 Makina , Durrës

Ford fiesta nderrohet

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 Makina , Tiranë

JETTA 2.5 SEL FULL OPSION

7 995 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:38 Makina , Fier

Ford Fusion Super Gjendje ✅

330 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:42 Makina , Gjirokastër

shitet

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:10 Makina , Tiranë

Shitet Bmw x5

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:56 Makina , Tiranë

BMW X5 2009 ( Super Okazion )

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:04 Makina , Fier

MERCEDES BENZ W108 250SE

1 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Tet 22:51 Makina , Tiranë

BMW F10 550XI

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Tet 18:11 Makina , Tiranë

Golf 6 FUll

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 12:31 Makina , Tiranë

Volvo

4 800 EUR

01 Tet 12:30 Makina , Tiranë

Clio 1.2 gaz okazion

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 11:06 Makina , Berat

Opel Vectra 2.0 Benzine/Gaz 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 15:34 Makina , Tiranë

Mercedes benz full option

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Sht 10:44 Makina , Tiranë

Super makine

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 19:45 Makina , Tiranë

Shitet audi A4

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 19:12 Makina , Tiranë

Range Rover Vogue 2001

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 10:07 Makina , Elbasan

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 22:07 Makina , Tiranë

Golf 1.6 SR 1998 benzin gaz OKAZION pasi do iki ne kanada

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Sht 00:22 Makina , Tiranë

Porsche panamera 4.8 2010

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 15:21 Makina , Pogradec

CHEVROLET SPARK 1.0 BENZIN + GAZ

2 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Sht 09:09 Makina , Tiranë

Mercedess c class 240 jo 4matic automat gaz

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 00:29 Makina , Tiranë

BMW F10 550XI 2013

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Sht 19:54 Makina , Tiranë

BMW 320 Shitet/Nderrohet Benzin 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 19:41 Makina , Berat

Benzin Gaz, kondicioner

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 19:29 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz A150 Chocolate Edition

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Sht 21:42 Makina , Elbasan

SHITET

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 21:30 Makina , Tiranë

Hyundai Sonata vetem gaz

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 13:51 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz benzine-gaz c200

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Sht 18:34 Makina , Tiranë

Bmw x5 ne shitje

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 22:47 Makina , Tiranë

Shitet cayene 4.5 benzin gaz 122mij km

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Gush 22:33 Makina , Tiranë

Lancia ypsilon 2008 1.2

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Gush 18:31 Makina , Fier

E class benzin gas

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Gush 11:38 Makina , Durrës

Golf 4 1.8 turbo benzin gaz viti 2000

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 15:47 Makina , Vlorë

GOLF 4 GAS BENZIN

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 23:01 Makina , Tiranë

Shitet BMW 320i

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 23:06 Makina , Durrës

Golf 6 1.6 Benzin-Gaz

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 17:52 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS LUNA 1.3 VVTI B / GAZ

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 20:46 Makina , Durrës

Mgf

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Qer 19:54 Makina , Fier

Volkswagen Lupo 1.4 benzin

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Qer 07:08 Makina , Tiranë

Audi A4 2012 2.0 tfsi benzine-gaz

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 07:19 Makina , Tiranë

Shitet Golf VI Team 1,6 SR. Benzin - Gas Lpg, 7300 eu

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Qer 20:01 Makina , Tiranë

Shitet Smart ForTwo

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Qer 10:06 Makina , Durrës

! OKAZION ! Hyundai Accent 1.4 Benzin / Gaz

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 15:35 Makina , Tiranë

U shittt FLM…..

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kandele te reja | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione